Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért nem tudok társasági...

Azért nem tudok társasági életet élni, mert nem vagyok menő?

Figyelt kérdés

Mit csinálhatnék. Béna vagyok. Nem vagyok jó. De hogy tudnék én is bulizni? Alkohol? Vagy cigi? vagy mi kéne? A fű talán? Vagy az túlzás?


Hogyha menne a bulizás, biztos lenne barátnőm is.


2023. okt. 10. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy! Inkább csak nem találtad meg a saját társaságodat,aki hasonlóan gondolkodik.

A lényeg,hogy önazonos legyél, mer ha nem őszinte a bulizhatnék, akkor hiába veszel fel egy ilyen szerepet, abból csak valami erőltetett görcs fog kisülni. Olyan emberek között kéne mozognod, akiknek hasonló az érdeklődési köre, ott hamarabb fel tudsz oldódni.

2023. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Sportolj. Fuss, gyúrj, és csinálj valami csapatsportot. Legyen egy hobbid, ahol alkotsz, és legyen egy célod az életben, lehetőleg a karrier terén, amit el akarsz érni 5-10-15 év múlva, képezd magad folyamatosan, és hidd el, hosszú távon menőbb leszel, mint azok, akik most azok.


+

középsuli legelején hatalmas csicskása voltam, majd 9. végére összehaverkodtam az évfolyam egyik legmenőbb srácával, az oldalán lógva lettem 12.-re az évfolyam egyik "menő" sráca szép lányokkal körülvéve, igaz mellé gyúrtam is.

2023. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2) vagyok

*hatalmas csicska voltam

2023. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, csak ilyen típus vagy.


sokan vannak úgy, hogy egyszerűen nem tudják elengedni magukat, én is hasonló vagyok.

Pl. gyűlölök, herótom van attól ha egy társaság középpontja vagyok.


Így csupán a lehetőségeid száma csökken, minél kevesebb helyre jár az ember annál kevesebb emberrel találkozik.,

2023. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell kabszer se alkohol bulizashoz.

Gyurjal es dietszz inkabb.

2023. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kocka has kell inkább meg jó segg.
2023. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak azét mondjátok, hogy ne sértsetek meg. Mert tudjátok, hogy csicska vagyok, és nem akartok megbántani.
2023. okt. 11. 00:54
 8/13 A kérdező kommentje:
Segg az minek kell, a lányoknak akarok tetszeni, nem a fiúknak.
2023. okt. 11. 00:54
 9/13 anonim ***** válasza:

A lányoknak bejön a jó segg.

Meg a formás testalkat, az izmok, a szép, ápolt körmök, a dús haj. Ezeket imádják a lányok.

2023. okt. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél csicska semelyik társaságban. Járd a saját utad, aztán majd hozzácsapódsz egy társasághoz.
2023. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!