Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/nők! Ha egy srác...

Lányok/nők! Ha egy srác szemmel végig mér benneteket főleg a melleteket, az számotokra sértés vagy elismerés?

Figyelt kérdés
Ha észre veszitek hogy egy pillanatra végig néz rajtatok illetve szemből a melleitekre néz egy pillanatra, az számotokra elismerés hogy jó alakotok van, vagy sértés hogy intim területre tévedt?

2023. okt. 15. 00:57
A kérdező szavazást indított:
Elismerésként kezelem
Sértésnek veszem
40 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Inkább bunkóságnak veszem, elvégre nem illik másokat bámulni és csak én érzem magam kellemetlenül.
2023. okt. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%
akik igennel szavaztak azokat szívesen megbámulnám
2023. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy végigmér valaki, miért jelenti azt, hogy jó alakom van? Valószínűleg aki feltűnően végigmér, az ezt csinálja mindenkivel, abban pedig semmi elismerő nincs, ha egy vagy a sok közül...

Ahogy abban sincs elismerés, ha az útépítő utánadfüttyög, mert valószínűleg 13-50 között minden nővel ezt csinálja, főleg ha még unatkozik is.

Viszont sértésnek sem veszem, egyszerűen csak idegesít és bosszant.

2023. okt. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy meleg pali az öledre pillantgatna azzal a céllal hogy kifürkéssze a farkad vonalát, az elismerő lenne? Jó érzés lenne?

Vagy csak undorral töltene el hogy ez az aberrált képtelen normális emberként viselkedni a jelenlétedben?

2023. okt. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Egy nőnek a mellét fixírozni elég nagy taplóság, ez nem elismerés vagy sértés kérdése. Főleg akkor gáz, ha ezt a barátjának a rokona csinálja, ismerek ilyen sztorikat, és nehéz azt mondani egy beszélgetés közben, hogy hé, leendő após, itt van a szemem, nem a melleimen!
2023. okt. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Ha tényleg csak egy pillanatra néz oda, akkor semleges, annyira nem érdekel, de ha hosszabban bámul, az szerintem is bunkóság, nem illik ilyet. Az meg kimondottan zavaró, ha egy nő beszélget egy férfivel, aki nem képes tartani a szemkontaktust, mert folyton lejjebb vándorol a tekintete. És nem is kell ehhez kirakni semmit, szolid ruhában is van aki simán megbámul.
2023. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Megtanultam nem odafigyelni rá.

Megbámulnak, mert elég feltünő a (mell)méretem.

Ha foglalkoznék a beszólásokkal meg a mozizókkal, már idegroncs lennék.

Nem érdekel, mindenki azt néz amit akar.

2023. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem konkrétan “sértés” mert nem veszem magamra, de az illetőt elkönyvelem tahónak.
2023. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

Mért taplóság? Ez honnan jött, hogy taplóság ránézni a másikra?


Taplóság, hogy nem nézhetek rá a másikra. Ő is ugyanolyan ember. Mért, akkor engem is taplóság megnézni. Akkor lányok, taplóság megnézni egy pasit. taplóság 1 mp alatt végignézni rajta. Vagy ez hogy működik?

2023. okt. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
Nem bunkóság.
2023. okt. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!