Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Unatkozok egyedül itthon mert...

Unatkozok egyedül itthon mert nincs hova menjek és nincsenek nagyon barátaim akik szeretnek és ölelés, szex hiányom is van. Mihez kezdjek? Olyan nehezen találok a gondjaimra is mindig megoldást. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 21:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindig egyedül kell fel találnom magamat mar unom. Nagyon ritkán tudok össze hozni egy talit pár ismerősömmel de ők is mindig lemondjak a talit velem legtöbbször. Olyan jó érzés lenne reggel nem egyedül hanem meleg forró ölelésre kellni. Max a szüleimet tudom csak megolelni az meg már nem elégít ki értitek.
2023. okt. 16. 21:27
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokszor reggel sírva kelek mert a szuleimen kívül nincs úgy senkim. És mindig belső ürességet érzek. Ezért sajna rà kaptam az italra meg a cigire tudom nem megoldás de elnyomja a fájdalmamat.
2023. okt. 16. 21:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Sportolok is de mar az se köt le igazából.
2023. okt. 16. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy? Tanulsz még vagy dolgozol?

Pedig a sport jó alap lenne, helyreteszi az agyadat és még ismerkedhetsz is (nem mellesleg jól fogsz kinézni). A cigit és piát tedd le, gyenge jellemre utal.

2023. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobb formában vagy, annál jobb párt fogsz találni. A cigi és a pia ebben nem segít.
2023. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dr.Fingom sincs válasza:
Szia! Lehet hogy ezen egy nő sem fogja tartósan segíteni,annó szinte ugyan igy voltam én is. Aztán jött egy tartós kapcsolat, több barát,házasság, gyerek,stb. De ugyan úgy egyedül éreztem magam egy idő után, egy dolog ami tartósan segíthet az az ön fejlesztés. De nem szabad abbahagyni, mindig kell egy újabb cél.
2023. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Beszereztem egy kiscicát. Durván le tudja kötni az embert :)
2023. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
ELőző voltam. Még azért hozzáfűzném, hogy ebből kifolyólag menni kell állatorvoshoz, járni boltba, foglalkozni vele. Csoportba is be tudsz lépni. Több az ismerkedési lehetőség. Engem a bulizás már nem érdekel. Abból nem származott semmi hasznom. Macska mellett még több pénzem is marad :D
2023. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

" ölelés, szex hiányom is van"

Na erre éppen nem jó megoldás, hogy "rà kaptam az italra meg a cigire". Fordítva ülsz a lovon. Le kéne tenni az italt és a cigit, és elmenni sportolni. A sporttársak közt csak van olyan érdeklődési körű, mint te, akivel barátkozni is lehetne.

2023. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!