Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem ciki egyedül vásárolni?

Nem ciki egyedül vásárolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Decemberben fogunk menni osztálykirándulásra ilyen karácsonyi vásárra meg plázába.

Nincs sok barátom, és valószínüleg mindenkinek van nálam jobb barátja. Tehát sejtem hogy végig egyedül leszek. Ami nem is baj.

A kérdésem az hogy nem ciki egyedül boltokba menni? (szerintem nem annyira) De ha mondjuk egyedül megyek mekibe akkor az kicsit kínosabb.


Szerintetek?


Sajnálom ha valamit rosszul fogalmaztam, vagy rossz kategóriába van a kérdés.


nem tudom mennyire számít de 16 /lány



2023. okt. 18. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis ciki. Rengetegen mennek egyedül vásárolni/enni, nem te vagy az egyetlen.
2023. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyedül járok vásárolni. Szeretem gyorsan letudni, zavar ilyenkor a társaság. Nem ciki egyedül enni, beülni egy filmre, elutazni, kirándulni. Ha meg valakinek ciki, na bumm, 2 perc és elfelejti, amúgy sincs hatása az életedre. Sose legyen szempont az, hogy random idegenek mit gondolnak rólad :)
2023. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted csak párokban lehet boltba menni? Meg gondolod, hogy majd jól megnéznek, amiért egyedül bementél?
2023. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Legalább egyvalakihez csapodj majd biztos lesz más is aki lemarad a tömegtől.

Meg nehogy aztán azt se tudd majd merre van az osztály.

2023. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Sehová nem ciki egyedül menni.
2023. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

előbbiekkel egyetértek, plusz mekibe se gáz, ezerszer ettem mar gyorsétteremben egyedül


ha téged nem zavar (írtad hogy nem is baj), akkor szard le, érezd magad jól egyedül, nem kell törődni azzal, más mit gondol. Ki tartaná cikinek amúgy?

2023. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Édes istenem.... igen, az egyedülálló emberek, és az özvegyek bezárkóznak a házukba, Tesco házhozszállítással rendelnek mindent, home officeban dolgoznak, még az orvost is házhoz hívják, és be kell nyugtatózniuk magukat hogy kibírják a megaláztatást, amíg egyedül kitolják a ház elé a kukát. Hiszen végtelenül kínos és felvállalhatatlan egyedül létezni, és elvégezni a túléléshez szükséges alapvető tevékenységeket, például a bevásárlás (ha élelmiszerről van szó). Nyilván.
2023. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nezz szet akkor pesten es lafni fogod,b min a fele embertomeg egyedul eszik,vasarol,mozizik es bulizik kocsmazik setal fut nyarsl telel rendszeresen!!!!


Egyedul mincs kompromisszum. Csak oda mesz es addig,amig te akarod. Nincs vita meg felesleges idotoltes haszontalan helyeken. A fiuk ferfiak is sokkal jobban tapadnak ra ismerkedni egyedul levokre!!!

2023. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb egyedül vásárolni.
2023. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha van valakim épp akkor sem rángatom magammal ha vásárolnom kell, legyen szó kajáról, ruháról vagy egyébről.


Kajálás valami streetfoodosnál, mekiben vagy épp étteremben sem gáz, egy csomó ember csinálja. Megéhezel, eszel ennyi.


Sőt elárulom neked néha elmentem egyedül nyaralni is. Aminél még több mindent csinálsz egyedül amit sokszor társaságba szoktak az emberek. Akár egy naplemente megnézése, borozás egy kiülős helyen és társai.



Pro tipp, rajtad kívül senki nem fog érdekelni hogy mit csinálsz, ha te elvagy egyedül akkor ennyi.

2023. okt. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!