Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tetszik egy évfolyamtársam,...

Tetszik egy évfolyamtársam, akit szinte lehetetlen megközelítenem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Heti egyszer szoktam látni, de nincs közös előadásunk, ráadásul az egyetem épületének teljesen más szárnyaiban vagyunk. Nem ismerem, csak látásból és egyszer beszéltünk még tavaly kb 4 szót egymással, de még csak köszönőviszonyban sem vagyunk. A nevét tudom, mert kinyomoztam a Neptunból, de megnézve a Facebook profilját nagyjából semmi konkrét információ nincs róla, azt sem tudom, hogy párkapcsolatban van-e. Ti ebben a helyzetben mit csinálnátok? Esetleg, ha összefutnátok vele a folyosón vagy látnátok távolabbról, akkor lányként milyen jelet küldenétek neki? Minden vélemény érdekel!

2023. okt. 19. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Bár én nem vagyok lány, de az biztos hogy kapnék az alkalmon, ha esetleg lenne egy olyan nap amikor mondjuk többet látnám, esetleg egy helyen tanulunk vagy akármi. De nem rohannám le hogy szia bejössz nekem stb stb mert ez olyan kínosabb lenne. Valahogy elkéne érned hogy többet tudj beszélni vele, legyen egy kapcsolat köztetek és aztán arra tudsz építkezni. Nagyjából ennyiben tudok segíteni. Remélem tudtam segíteni, bár inkább egy löket ez. Sok sikert
2023. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, hogy fiúként írtál. Eddig néhány alkalommal előfordult, hogy láttam a büfében, de vagy mindig másokkal volt vagy háttal ült nekem. Ráadásul az is elbizonytalanít, hogy nem tudom a párkapcsolati státuszát.
2023. okt. 19. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
vegyél egy vibrátort oszt jónapot, az is van olyan jó mint egy csávó
2023. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

"vagy háttal ült nekem"

Hát akkor oda kell menni hozzá, és megkérdezni, hogy leülhetsz-e az asztalához. És beszélgetésbe elegyedni. Mindegy, hogy van-e barátnője, vagy sem. Ma már egy hölgy is kezdeményezhet. 60 éves férfi vagyok, az én időmben még nem illett egy nőnek kezdeményezni. De ma már semmi különleges nincs ebben...

2023. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!