Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit gondoltok az online...

Mit gondoltok az online társkeresőkről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek például azokról, akik Tindereznek? Illetve magáról a Tinderről?

2023. jún. 9. 20:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
Semmit.
2023. jún. 9. 20:31
 2/15 anonim válasza:
Hasztalan😆 nagyon ritkán működik, próbálkozni persze nem bűn. De sokat ne várj tőlük
2023. jún. 9. 21:00
 3/15 anonim válasza:
Ha nő vagy, akkor töménytelen választék van férfiakból, fordított arányban viszont nem valami rózsás a helyzet.
2023. jún. 9. 21:18
 4/15 Camorri válasza:

Ha nő vagy, akkor nagyon sok pasi hajlandó megfektetni, de ott sincs nagy választék a normális pasikból. Legalábbis exem eztmondta amikor erről beszélgettünk.


Férfi oldalról meg: nekem nagyon kevés matchem van általában. Most volt hogy használtam a kiemelés funkciót, és 10p alatt lett 3 Likeom. De sajnos ebből a 3ból egyik sem tetszett nekem (egyik csak meghívatni akarta magát, másik dohányzik, harmadik meg nem akar gyereket)


Szóval próbálkozni lehet, exemmel is így ismerkedtünk meg, de nem egy nagy szám. Többet ér ha az ember kimozdul és megpróbál megismerni embereket, mint ilyentől várni a csodát.


(Ez persze személyes tapasztalat)

2023. jún. 9. 22:02
 5/15 anonim válasza:

Ott ismerhettem meg leendő feleségem - egy éjszaka után eldobtam. Hatalmas hiba volt.


De ez ritka. Amúgy csak a perifériának kellettem mindig is.

2023. jún. 9. 22:35
 6/15 anonim válasza:
Nekünk bejött. Ennek már 6 éve.
2023. jún. 9. 23:02
 7/15 anonim válasza:
Nekem nem jött be. Bizonyos kor felett sérült férfiakba botlottam a netes társkeresőkön.
2023. jún. 9. 23:08
 8/15 anonim válasza:

En a mostani párom és az előzőt is ott ismertem meg

Nekem csak jó tapasztalataim vannak, kitartás, türelem kell hozzá

N

2023. jún. 10. 09:43
 9/15 anonim válasza:

Azt hogy a Tinder egy okádék alkalmazás, ami szinte használhatatlan 1-2 hét után.

Ha nő vagy átlagos kinézettel, akkor teljesen megéri használni, hiszen annyi match lesz, hogy nem győzöl majd válogatni belőlük. Átlagos férfiként nem sok értelme van a fent említett néhány hétnél tovább használni, kivéve ha szeretnéd az idődet vesztegetni, valamint a mentális egészségedet rontani.

Hogy mi a véleményem azokról akik Tindereznek? Amennyiben valóban ismerkedésre használja az illető, akkor azt kell mondjam, hogy az esetek 90%-ban nulla erőfeszítést tesznek az egészbe, már egy randit is nagyon nehézkes összehozni és akkor még mindig benne van a pakliban hogy soha többé nem keres. Ha amúgy csak unaloműzésre használja, akkor csak annyit tudok mondani, hogy egészségére. Nem én vagyok az akinek nincsen élete ezek szerint...

2023. jún. 10. 10:55
 10/15 anonim válasza:
Sosem hittem benne, csak unaloműzés céljából használtam. Végül ott ismertem meg életem szerelmét.
2023. jún. 10. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!