Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Online társkeresőkön miért...

Online társkeresőkön miért probléma, ha valaki hosszú (kb. 8-10 perc olvasást igénylő) bemutatkozót ír? Probléma-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam, hogy ne legyen hosszú a bemutatkozószöveg. De miért ne? Nem az lenne a lényeg, hogy minél jobban meg lehessen ismerni az adott személyt, minél több dolgot lehessen megtudni róla a bemutatkozó által?

2023. ápr. 4. 00:23
1 2
 1/20 anonim válasza:
A kép dönt.
2023. ápr. 4. 00:47
 2/20 A kérdező kommentje:
Is, inkább.
2023. ápr. 4. 00:50
 3/20 anonim válasza:
Nem, az lenne a lényege, hogy egy nagyjából képet fess le magadról milyen ember lehetsz. A legtöbb hosszú bemutatkozó szöveg ára az általában, hogy hamar kifogytok a témákból, illetve az emberek nem fognak egy regényt végig olvasni. Nem árt egy kis titokzatosság, 8-10 perc olvasást igénylő szövegben az emberek mindent leírnak magukról már. Ha meg ismétled magad az sem jó. Meg kell tanulni röviden tömören összefoglalni milyen ember lehetsz, nem nehéz, na meg hazudni mint szoktak páran. De mondj már pár példát vagy küldd el a szöveget akár példában is és megmondom mi ezzel a baj specifikusan arra az adott szövegre, SZERINTEM. Fontos kiemelni hogy saját vélemény, aztán hallgathatsz az olyan válaszokra hogy aki komoly kapcsolatot keres majd elolvassa meg ilyenek, nem, nem fogja.
2023. ápr. 4. 00:50
 4/20 anonim válasza:

Amit nem tudsz 1-2 percbe sűríteni, az annyira nem fontos, hogy mindjárt ismeretlenül is a másikra öntsd. Csak az jön le belőle, hogy túlságosan magaddal vagy elfoglalva.

Egy online társkeresőn senkivel nem foglalkoznak ennél többet. Kevesebb, mint percenként néznek meg egy embert. Érdekel/nem érdekel, előszörre csak ennyi.

Pár figyelem-felhívó sor, ami tényleg megragadja a lényegedet, 2-3 szimpatikus kép, és ha szerencséd van, akkor mész az "érdekel" oldalra.

A többit majd privátba, ha összeillettetek (kölcsönös az "érdekel") és válaszol.


"Jaaaa, fél kisregényt el kellene olvasni az alatt az idő alatt, amíg 20 másikról is el lehetne dönteni, hogy érdekel-e, és már lenne 4-5 összeillésem?" Kuka.

2023. ápr. 4. 00:52
 5/20 Gymnospermatophyta válasza:

Írtam már ebbe a kategóriába ki kérdést, nem volt rövid:D De ha most írnám, szerintem rövidebbre fognám.

Jobb ha rövidebb szerintem is. Ha nem is 2 mondat, de ne legyen nagyon nagyon hosszú szerintem. Pár fontosabb dolog, ami felkeltheti az érdeklődést.

2023. ápr. 4. 04:11
 6/20 anonim válasza:
Én jobban preferálom a hosszabb bemutatkozást, személyesebb és többet tudhatok meg a másikról mert jobban tudom lenne-e közös téma. Mert ha választanom kéne pl 3 érdeklődést amit megemlítek lehet elmegyek valaki mellett akivel beszélhetnék a 4.ről csak egyikünk se hozta fel mert "úgyse érdekli egy idegent"
2023. ápr. 4. 05:03
 7/20 anonim válasza:

Azért, mert nem regényt akarok olvasni.

Legyen olyasmi, mint egy önéletrajz; csak a legfontosabb dolgokat írja le, pontokra szedve.


Pl

Ádám

-27 éves

-vegetáriánus

-egyedül élek

- van 2 benti kutyám

- autoszerelő vagyok

- hobbik:

Stb


Rövid, tömör, mégis sok info. Értelmesebb mint ez:


Sziasztok! Köszi hogy benéztél a profilomra. Mit is mondhatnék, hmm jhajjjj nem szoktam én magamról írni.

Annyira nem szeretek ilyen bemutatkozásokat írni. Hol is kezdhrtném. Ádám vagyok, de szólíthatsz Ádinak is. Szőke hajam vaaan, kék szemem. Naon szeretek sétálni. Persze ha esik az eső, rossz az idő akkor inkább nem. Annyira nem vagyok megszállott :) Na de ha túl meleg van akkor sem megyek. :)) Futni is szeretek. Szeretek enni. Imádom a jó ételeket. A kedvenc kajám a pizza. Nokedlit szaggatni nem tudok heheheeeeee ja mondtam már hogy vega vagyok?

...


Érted. A második a szófosás kategória.

Senki nem fogja elolvasni a "vicceskedő" kis megfogalmazásodat. 10 soron keresztül a semmiről írsz.

Szedd pontokra, legyél rövid.

2023. ápr. 4. 07:01
 8/20 anonim válasza:
Azèrt probléma mert a 90% diszfuncionális analfabéta. Sem írni sem olvasni nem tudnak kommunikációs készség nulla. Csak képeket nézegetnek.
2023. ápr. 4. 07:07
 9/20 anonim válasza:
8. 👍
2023. ápr. 4. 07:17
 10/20 anonim válasza:
Ha nő vagy, nem probléma, így is lesz jelentkező. De igazából felesleges.
2023. ápr. 4. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!