Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Válaszoljak erre a levélre?

Válaszoljak erre a levélre?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de azért felteszem:D Írtam valakinek egy emailt, amiben arra kérdeztem rá, hogy legközelebb megtenne-e nekem valamit. Válaszolt, hogy persze. Ti erre írnátok még válaszban annyit, hogy köszönöm, vagy az már "túl sok" lenne? Lehet hogy tényleg hülyeség ilyen apróságon pörögni, csak nem tudom eldönteni válszoljak-e.
2023. okt. 22. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Igen válszolj
Ne
13 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Bevallom, azért gondolkodok ennyit, mert tetszik az illető, és nem akarok az agyára menni, valószínűleg emiatt gondolom túl kicsit a dolgot..
2023. okt. 22. 18:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik akkor mindenképp válaszolj. Kicsit akár bővebben is. Hátha úgy bátorítva ki tud alakulni valami párbeszéd is, vagy több.
2023. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönd meg :)
2023. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenki ugyanarra szavazott úgyhogy írtam neki, köszi a válaszokat:)
2023. okt. 23. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!