Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek rendben volt ez...

Szerintetek rendben volt ez így? (Helyzet alább)

Figyelt kérdés

Ma reggel az egyetemre bementem ügyet intézni. Mikor kijöttem az admin irodából, egy hosszú folyosón mentem végig, ahol egy szimpatikus fiatal lány ült. Amikor elmentem mellette, láttam hogy felnéz rám, én pedig köszöntem neki, mite ő mosplyogva visszaköszönt. Nagyon aranyos volt a mosolya, ezért mikor kiértem az épület elé, megfordultam, visszamentem és odaléptem hozzá. Elmondtam neki, hogy nem szoktam ilyet csinálni és ez most biztos hirtelen jött de nagyon szép volt a mosolya és mivel csak pár napig vagyok itt szívesen sétálnék és beszélgetnèk vele. Mondta, hogy köszöni a bókot, sajnos most épp elfoglalt, erre én felajánlottam, hogy megadom a számom és ha szeretne nyugodtan írjon rám. Bemutatkoztam neki, majd elköszöntem. Majd ír, ha szeretne.


A gond, ami miatt felmerült bennem e kérdés, az az, hogy mikor odaleptem hozzá nagyon intenzív izgalom jött rám. Férfitársaim biztos ismerik az érzést, mikor elmegy a hangod, elkezd remegni a kezed, szóval úgy éreztem, hogy nagyon izgultam ezalatt a fél perc alatt, nem szoktam ilyet csinálni. Azonban nem voltam erőszakos, felajánlottam neki a lehetőséget és elköszöntem. Szerintetek gáz, hogy elkezdtem izgulni? Mondtam nkei hogy soha nem csináltam ilyet, de ugy ereztem oda kell lepnem hozza es koszonni hogy szia.


2023. okt. 23. 13:28
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én 30 éves, magas, jól öltözött ffi, ő kb 20-22 éves lehetett.
2023. okt. 23. 13:29
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem gáz, hogy izgultál. Természetes dolog.

Szimpatikus, hogy visszamentél, és mindezt meg merted tenni! Ha kihagyod, semmi esély. Így legalább adtál egy esélyt a dolognak.

Ha végül osszejöttök, és együtt maradtok, jó lesz erre visszaemlékezni. Szorítok nektek!

Sok sikert!


40/F

2023. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem te szólítottál le a múltkor alakit egy kávézóban?
2023. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 2-es, én is úgy látom, hogy akármilyen bénának tűntem kívülről (egyébként lehet csak én éreztem így és egy külső szemlélő nem így látta), megtettem ezt a lépést, nem bosszankodom, hogy nem mentem oda, és "mi lett volna ha"...


3-as, nem, nem szoktam embereket leszólítani, alapvetően introveltált személyiség vagyok, szerintem ezért is izgultam nagyon.

2023. okt. 23. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez aranyos.


Szeged, 1965.

Beiratkozás az egyetemre. Egy bombázó, dús hajú lány jön be a kapun. Naná, hogy ráköszöntem. Mosolygott, útbaigazítottam. Aztán egy hétig kerestem a folyosókon, előadókban, amikor rámköszönt. Nem találtam, mert közben levágatta a haját.

2023. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Folyt. Szóval, azóta már 3 unokánk van.
2023. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Remélem nektek is ilyen szépen alakul mint az 5-ösnek! :-))

Pont az ilyen véletlenekből születnek a legtartalmasabb kapcsolatok,

én is egy véletlen folytán ismertem meg a mostani férjem.

Szurkolok!

2023. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem írt rám sajnos :( Nem baj, legalább megpróbáltam.
2023. okt. 26. 14:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Még rád írhat! :-)
2023. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rám írhat, de közben gondolkodtam és elengedem a dolgot, inkább a barátnőmmel foglalkozom :)
2023. okt. 27. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!