Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Síró görcsök jönnek ram...

Síró görcsök jönnek ram mindennap sokszor amióta több alkoholt iszok és több kávét hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 14:42
 1/8 A kérdező kommentje:
És bárkinek neki tudnék esni mindig olyan ideges vagyok mostanában mindig. Kritikát nem bírom.
2023. okt. 23. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne igyál alkoholt és kávét, midnkettö az idegrendszert teszi tönkre
2023. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Kritikát nem bírom." Jó helyre jöttél akkor. Ha tudod hogy mitől vagy rosszul, akkor a fogyasztás elkerülésével javulhat a helyzet. Ha továbbra is rosszul vagy, akkor irány az orvos, és nem találgatni kell, mert a sírás nem a betegség, csak egy tünete.
2023. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem bírom ki hogy ne fogyasszak meg cigizek is sajna
2023. okt. 23. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholizmus tünete, hogy egy bizonyos mennyiség és befolyásoltság felett már nem élvezed a hatását, hanem megkeserít.
2023. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Az én ismerőseimnek meg inkább jó kedvet ad.
2023. okt. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Veled van a baj, mert a többi embernek nincs ilyenje az alkoholtól.
2023. okt. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból lehet valami mentális problémád.Ezért nem bírod ki,hogy ne fogyaszd.A több sírásra hallottam olyan magyarázatot,hogy eleinte az alkoholtól emelkedik a dopamin szinted,ami jó érzést okoz,de aztán ez lezuhan,és depresszív állapotban leszel.És igen,ahogy írták előttem,mindkettő rossz hatással van az idegrendszerre alapvetően.A sok koffein is,mert az erős stimuláns szer.
2023. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!