Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a helyzetről ?

Figyelt kérdés
Van egy régi barátnőm akit nagyon rég nem láttam, akinek oda akartam adni pár gyerek holmit ,megkérdeztem kell e neki ,írta hogy kijön érte mert most éppen pesten van ,mondtam neki most vagyunk túl egy csúnya hányós hasmenés víruson az egész család nagyon beteg volt.Szóval a mivel kivoltam ütve rám gyült a sok ruha mert a gyerekek mindent össze hánytak,ágynemű szőnyeg minden ...szóval mondtam neki ,hogy ugorjon ki a férje vagy ő és átadom ,de ő vendégeskedik akart szóval jött az egész családdal gyerekkel.Szóval én gyorsan ahogy tudtam rendbe hoztam a lakást,főztem és szépen fogadtam őket erre közlik ,hogy ahonnan jöttek ott ágyi poloska van .Most félek ,hogy poloskát hozták be mivel nem kis csomaggal jött váltó ruha pelenkák stb..Most nagyon furán érzem magam
2023. okt. 23. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Az a véleményem, hogy túl hosszúnak találod az ünnep miatti suliszünetet.

Teljesen reális és hihető, hogy egy nagyon rég nem látott barátnőd, akivel közölted, hogy épp lábadozik a család egy hányós-hasmenéses vírusból, azért férjével-gyerekével együtt elmegy hozzátok vendégségbe, ahol a - még mindig nagyon régen nem látott - barátnőd azzal indít, hogy ahonnan jöttek, ott ágyi poloska van. Ezt hogy kell elképzelni?

Te: - Sziasztok!

Barátnőd: - Ahonnan jöttünk, ott ágyi poloska van.


Gyakorolj még egy kicsit, ez gyenge lett.

2023. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszel amit akarsz, nem kamuztam
2023. okt. 23. 15:19
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon fura ez a dolog ,azért is írtam ki.
2023. okt. 23. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

1es, éppenséggel az nem merült fel, hogy nem ezzel indítottak, hanem beszélgettek stb...?


Számomra inkább az a hihetetlen, hogy miután szanaszét volt okádva a ház és a barátnőd bejelentette, hogy ő vendégeskedni akar... te miért nem azt mondtad, hogy "nem" és kész? Csak tudod mikor tudsz vendéget fogadni, és ha tudod, hogy nem, akkor ne fogadj, akármennyire is jönni akar.

2023. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értette hiába mondtam neki,az volt rá a válasz jövünk.
2023. okt. 23. 15:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5, értem, hogy ezt mondja. De ha én azt mondom, hogy most besétálok hozzád, te meg azt mondod, hgoy nem, én meg azt, hogy de, akkor beengedsz?:D Bízom benne, hogy nem.

A te várad, a te határaid, a te szabályaid.

2023. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mostmár csak az ima maradt. Veszettül mossatok át minden holmit.
2023. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"hiába mondtam neki,az volt rá a válasz"

. Ó, igen, a bevett gyakoris formula...

2023. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, de ha komolyan veszem a kérdést, hogy mi is a véleményem a helyzetről: egy súlyozan traumatizált ember vagy, aki képtelen kiállni magáért.
2023. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyen helyzetbe kerülni általában vendégszerető vagyok ,és igazatok van ki kellet volna állnom magamért ,sajnos jó volt a megérzésem ,hogy nem szabad lett volna fogadni .
2023. okt. 23. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!