Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok egyedül gyengébb?

Miért vagyok egyedül gyengébb?

Figyelt kérdés

Szóval ha egyedül vagyok be mernek szólni, fenyegetni, gúnyolni, annak örül pl egy rokonom is, ha sikerult felidegesitenie. Más csajok meg néha gúnyolnak is. Szánalomnak néznek.

De ha párom van, be se mernek szólni, tisztelettudók, vagy ha a párommal jelenek meg valahol, akkor nem kapok soha annyi inzultálást mint egyedül. Mintha megfordult "volna a világ".


Hogy vívjak ki tiszteletet egyedül?



2023. okt. 24. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szét kell oltani mindenkit aztán majd nem fogják. Mondjuk mindenkit nem ruházhatsz meg, de te döntöd el hogy magadra veszed vagy sem. Nézd meg hogy ki mondja és rögtön nem fog érdekelni mit mond.
2023. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vagy példa.

Rámszáll egy szerelő. Munkán kívül is elvárja hogy írkáljak vele, vagy beszéljünk. Ha párom lenne, akkor nem inzultálna hanem megjavit kifizetem es csend van. Mégha több alkalmas is a munkálat.

Szinte bérelnem kéne pasikat csak azért hogy álljon már mellettem amikor egy szerelőt hívok a házba. Vagy jöjjön màr el velem ide oda hogy kaphassak egyszer egy flegma helyett normális kiszolgálást.

Aztán ha továbbcsavarnám dolgot, még a bèrelt pasi se lenne képes korrekten megmaradni a feltételek mellett. És vagy tóbb pénzt akarna vagy több találkozást.

Mivel vonzok én be ennyi bajt hogy semmi tekintélyem nincs? Teljesen átlagos szürke egér vagyok pedig. Van 2 kezem 2 lábam mint mindenki másnak.

2023. okt. 24. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a gyenge,hanem ők.
2023. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erélyesebben, hangosabban kell beszélned. Ha zavarban vagy nem kell jópofiznod hogy kitöltsd a csendet.

A szerelőnek ne írj vissza csak azért hogy kedvesnek tartson, már ha nem akarsz tőle te is valamit. Egyébként cukik, csak félre értik.Amúgy ha van egy közeli ismerősöd/szomszédod/rokonod és biztonságban érzed magad tőle hívd nyugodtan oda, ha idegen szerelő belép a lakásba. A flegmaságot ne vedd magadra, mással is így beszélnek, amíg helyre nem rakják a delikvenst. 1es voltam.

2023. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!