Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tettél már magad ellen,...

Tettél már magad ellen, csakhogy befogadjanak, elfogadjanak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, mint amikor valaki csak azért szokik rá az általa undorítónak tartott cigire, mert a többiek is szívják és nem akar "kilógni a sorból".

Vagy amikor valaki csak azért kezdte nézni a valóságshow-kat a tévében, hogy tudjon miről beszélgetni a kollégáival.

Vagy amikor egy tisztességes, becsületes fiatal "vagányságból" lop, hogy nehogy kiközösítsék.

Stb, akár példákat is írhattok, illetve érdekel, hogy ki meddig megy el a "mások véleményéért"?



nov. 11. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Eszemben sincs, ha valakinek nem vagyok jó, annak én sem akarok megfelelni.
Kisebb dolgokban megesett/megesik, de nem áldozom be a személyiségemet.
Nagyon fontos, hogy elfogadjanak, ezért akár egész komoly szinten is szembemegyek önmagammal.
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Nem voltam egy a juhnyájból es nem is vágytam rá hogy onnan bégessek. Vállaltam a magányt inkább.

Vagy, ha neha vágytam is volna, de emiatt a sajat meggyőződésem, vagy érdekem ellen kellett volna tegyek, lemondtam

47/nő

nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen, elég sokat
nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.! Hasznos a válaszod mert a kérdésre válaszoltál. De amennyiben nem gond kiváncsi lennék, mik voltak azok?
nov. 12. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes ember nem lop vagányságból.
nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Tisztességes ember nem lop vagányságból." - többnyire így van, de sajnos nekem, ifjonc koromban volt egy osztálytársam, aki rendes srác volt, de egy ilyen "hangadó" belerángatta egy lopási ügybe. Az üres tanteremben (mert az osztály tesizett) az otthagyott táskákból kilopták a Rotring ceruzákat. Viszont hepiend lett a vége, mert a rendes srác visszavitt mindent, amit kilopott. Csak úgy, hogy a scheggfej ne tudja meg.
nov. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!