Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem nem írnak vissza...

Csak nekem nem írnak vissza az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Igazából azt vettem észre, hogy írok nekik, beszélgetésben vagyunk és egyszer csak “elfelejtik” elolvasni és válaszolni.

Én nem tudom, hogy ennyire unalmas lehetek vagy mással is van így?

Igyekeznék társalogni, de eddig nem túl sok sikerrel… anyukaként nem sok lehetőségem van most szocializálódni.

29/N



nov. 12. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy közben mással is foglalkoznak, és belefeledkeznek, hogy írtál még valamit. Személy szerint nálam ilyenkor van, ha nem írok vissza csak egy idő után.
nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha a beszelgetes aktiv volt, majd hirtelen egyoldaluan megszakad de kb. 1 nap mulva valaszol bocsi nelkul, akkor igen, lesz*rt. De talan bocsival is.


Meg kontextustol fugg. Ha talit beszelnetek meg akkor jo lenne tudni elore, hogy mikor kinek hogy jo mennyi ideig. Es mondjuk masnapra beszeltetek meg 3 napja. Ilyenkor aranyszinu a lesz*ras.


Attol is fugg kinek mi a toleranciaja. Valaki elfogadja azt, hogy "elmentem masik baratnommel" valakinek meg ez eszmeletlen bunko. Valaki elfogadja, hogy "a fonok behivott hosszu beszelgetesre" megint, toleralod vagy sem. Vagy elment ebedelni, vagy venni kocsit, nagy a sor a SPAR ban, barmi. De legyunk oszintek. Metron, buszon, sparban is a sorban, az utcasarkon mindenki telefonozik, chatel.


De persze nem mondtam, hogy kizart lenne amit az 1 irt. Tapasztalat alapjan a legtobb ember - ember elhanyagolas eset az nem "mas kozbejott" meg hasonlo, hanem natrium hipoklorit (feherito) lekakilas, szoval en arra voksolnek.

nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs idejük ,meg a mai világban mindebki elvan a maga világában!
nov. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mai világban csoda ha az embereknek van elég idejük egymásra.
nov. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A többség ezt nem igazán értékeli manapság. Mindenki rohan, ezer fele figyel. Szóval ne vedd magadra, nem feltétlen arról szól, hogy te lennél unalmas. Amit inkább javaslok, hogy próbáld megtalálni azokat, akikkel kellemesen és jól el tudsz így lenni. Nem lépnek le, hanem kölcsönösen elvagytok egymással.
nov. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szakadt már félbe elköszönés nélkül beszélgetés azért, mert közben mást is csináltunk mindketten, én épp kiteregettem, a beszélgetőpartnerem meg bealudt (este volt). Nem problémáztunk rajta, másnap folyt.köv. Vagy más alkalommal. Én még leveleztem papíron, így először fura volt ez a folyamatosság a messengeren, de most már hozzászoktam. Én sem várom el, hogy valaki egyből visszaírjon, reagáljon, ha írok neki vagy küldök valamit, ami érdekelheti. Ezt tesómmal konkrétan beszéltük is, mert olyan a munkabeosztása, hogy tényleg sokszor nem ér rá neten lenni, és elkezdett egyszer szabadkozni, hogy nem reagált azokra, amiket küldtem neki, de mondtam neki, hogy emiatt ne érezze szarul magát, akkor olvassa el, nézi meg, reagál, amikor ráér. Nem szoktam napi több 100 cuki videóval, képpel zaklatni az ismerőseimet, csak ha épp találok valami érdekeset, ami szerintem egyiket-másikat érdekelheti, azt át szoktam küldeni, de ez még csak nem is napi szintű.
nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meddig nem írnak vissza? Nem mindegy hogy egy órán belül, aznap, vagy 2 héten belül várnád a választ.
nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es. Semennyire sem írnak vissza.
nov. 13. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
1 vagyok, utalom ha igazam van.
nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
bocs 2 voltam nem 1 most nezem.
nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!