Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem nem írnak vissza...

Csak nekem nem írnak vissza az ismerőseim?

Figyelt kérdés

Igazából azt vettem észre, hogy írok nekik, beszélgetésben vagyunk és egyszer csak “elfelejtik” elolvasni és válaszolni.

Én nem tudom, hogy ennyire unalmas lehetek vagy mással is van így?

Igyekeznék társalogni, de eddig nem túl sok sikerrel… anyukaként nem sok lehetőségem van most szocializálódni.

29/N



2023. nov. 12. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nàlam is volt màr ilyen hogy elfelejtettem vissza ìrnì mert èpp leszàlltam a buszròl valami törtènt. De aztàn kèsőbb termèszetesen ìrtam, vàlaszoltam.Furcsa hogy semennyire sem ìrnak vissza.Ne ràgòdj ezen csak szomorìtanàd magad. Vannak dolgok amiket jobb ha elenged az ember! Ez is az! Engedd el szabadabb leszek! Jönnek szebb, jobb dolgok emberek majd az èletedben! Kitartàst!🙂
2023. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!