Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy változtassak, hogy ne...

Hogy változtassak, hogy ne legyek ennyire gyerekes?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, könnyen zavarba jövök, nem merek sokak előtt megnyilvánulni. Az utóbbi időben szándékosan “kényszerítettem” magam kevésbé komfortos helyzetekbe, de így méginkább bénának érzem magam, mert folyamatosan zavarban vagyok. Fiatal felnőtt vagyok, ki fogom ezt valaha nőni?

nov. 15. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes vagy hanem önbizalomhiányos.. Ki fogod nőni igen, csak bíznod kell magadban és hinned hogy te is képes vagy erre meg arra mint bármelyik más felnőtt ember.
nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az önbizalomhiány kívülről nagyon észrevehető lehet?
nov. 15. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Jó vagy úgy, ahogyan vagy: kellenek az ilyen emberek is.
nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is az voltam.És ezt mások is látták, pl a munkatársaim a tetteim alapján, a munkám alapján.Mai nap is bizalmatlan vagyok néha.De érzem azt is hogy fejlödtem, több az önbizalmam, és ezt a főnököm os megerősítette, hogy fejlődtem.De az én esetem lehet picit másabb, külföldön élek és a nyelv is okozott önbizalomhiányságot.
nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!