Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi van azokkal az emberekkel...

Mi van azokkal az emberekkel akikről semmit nem lehet tudni?

Figyelt kérdés

Biztos tapasztaltatok olyat hogy egyes emberekneknek semmi nyoma egy közössègi oldalakon. A másik meg tonnaszám tölti fel a tartalmat.

Mièrt van ez?


Több olyan egykori ismerősöm van akiről semmit nem lehet tudni 15 ève. Azt se kvázi hogy nèz ki vagy hol èl.



#offline #eltűnés #bújás #Emberek akikről nincs hír
nov. 19. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rakok ki semmit, akire tartozik, annak úgyis elmesélem személyesen.
nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nincs feltűnési viszketegségük
nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudni róluk semmit.
nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne mindent megosztania az embereknek? Nem igazán látom értelmét hogy minden kajámat és kávémat feltegyem az instára
nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők maguknak élik az életüket és nem másoknak.
nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember magánszférája elvileg értéket képvisel. Csak ezt sokan nem ismerik fel, és kiszolgáltatják magukat mindennek és mindenkinek a kibertérben. Aki egy kicsit is törődik az adatainak a biztonságával az nem tesz ilyet (sokan azt sem tudják hogy mi minősül személyes adatnak). Ezek az emberek majd akkor ébrednek fel, ha a mesterséges intelligencia térhódításával esetleg olyan szituációkban látják viszont magukat amit el sem követtek. Mert ami egyszer kikerül a netre azzal vissza is lehet élni.

Akinek van egy kis esze az nem tesz fel magáról semmit, kivéve ha pl. a munkája miatt kötelező. De minden kép, adat, szöveges dokumentum bármikor visszaélésre adhat okot. Úgyhogy akiről nincs semmi a neten az azért van, mert az illető nem is akarja hogy legyen! Főleg hogy ne szimatoljanak utána bizonyos emberek.

nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három ismerősöm láthatja, hogy pár éve hogy néztem ki, amikor még én szerepeltem a profilképemen. Az nem elég?


Nincs velünk semmi sem. Veled mi mizu?

nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem használja olyan sűrűn az FB.-t vagy inkább csak üzenet miatt. Van, hogy egyáltalán nem tesz fel semmit, de nem is követ senkit sem, mert pl.: egy hót egyszerű életet él.
nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Adatvédelmi aggályok, nem akarja hogy bárki is visszaéljen az adataival. Esetleg elege lett a tipikus facebookos jelenségekből és inkább azóta privátabb. Én is ilyen vagyok, bár én visszahúzódtam mostanság a társaságokból is jobban. Aki akar az így is megtalál és tudunk beszélni, de ehhez nem kell hogy az egész internet láthasson :)
nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!