Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tettetek volna, hogy ha...

Mit tettetek volna, hogy ha boltban valaki kifizeti helyettetek?

Figyelt kérdés
2000 Ft-ossal akartam fizetni kb. 500 Ft-ot és a kasszás közölte, hogy nem tud visszaadni. Erre mire szólhattam volna, a mögöttem álló csávó kifizette. Volt nálam bankkártya is. Mondtam neki, hogy odaadom, de dehogyis, erre megköszöntem. Rendes emberek nyilván vannak.
nov. 30. 15:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam volna, hogy köszönöm, de kártyával fizetek!
nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Örülnék neki. Nem fosztanám meg a jótékonykodástól.
nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neki nem volt kritikus az a pár száz Ft, és talán sietett. Biztosan nem alamizsnának szánta, hisz volt pénzed, csak nem jó címlet. Mellesleg a pénztárosnak is egy kicsivel több váltópénze lett így.
nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen, ha sietek és nem akarom megvárni, míg valaki tököl az apróval, vagy ha jó a csaj.
nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudott kétezresből visszaadni? Hol élsz, az északi sarkon?
nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Ilyet tök szívesen csinálnék én is! :) Mármint szívesen kifizetném valakinek a vásárlását.


Én ilyenkor annak örülnék, ha kedvesen elfogadnák és nem utasítanák vissza. Azt kínosnak érezném.


Másfelől viszont az is jogos, ha valaki nem akarja elfogadni, mert az meg neki lehet kellemetlen.


Eh.?! Ki tudja, mi a jó megoldás... :)

nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5. Manapság sajna gyakori, mióta mindenki kártyázik, meg lenyúlja az aprót a parkoláshoz.
nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

"Volt nálam bankkártya is"


Akkor mi az isten csodájáért nem azzal fizettél?

nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%
Megfejeltem volna, nekem ne jótékonykodjon senki.
nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#8-as, mert mire kiszóltam volna, kifizette. Mondtam, hogy nem kell, de arra már blokk is volt. Mit kellett volna csinálnom?


Amúgy ez egy kis Spar volt.

nov. 30. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!