Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kupis tinilányok - ti szeretit...

Kupis tinilányok - ti szeretitek hogyha tiszta, rendezett szoba vár benneteket otthon ( mert vki megcsinálja helyettetek) vagy kb mindegy, jó az úgyis, ahogy van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 23:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%
A mai tinik sajnos sokkal háziasabbak rendszeretőbbek mint a 30 40 50 es nem főzők nem takaritok mert femina vagyok tipusu nő.- ..
2018. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
92%

Kupis tini lány vagyok/voltam (egy picit még mindig)

Én tartom a vallást miszerint a kupiban is rendszer van :D

Ez nem mindenkire igaz mondjuk . Nem szerettem soha ha bele nyulkapiszkálnak a dolgomba. Valamint borzasztó lehet azzal a tudattal kikerülni otthonról hogy ott döbbensz rá hogy a dolgok nem hordják el magukat. Egyszóval meg kell tanulni rendet tartani kivéve ha a kupid a rended :,D

2018. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Én vagy a kupit szeretem, vagy ha én magam rakok rendet. Ha más megcsinálja attól kb dührohamot kapok, amiért a cuccaim közt turkált.
2018. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretem, ha más csinálja meg, de úgy se jó, ahogy van, tehát időnként megcsinálom én, és akkor örülök, hogy tiszta, rendezett a szoba - viszont ez nem tart sokáig...
2018. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
80%
Én alapvetően rendetlen lány vagyok és utálom ha turkálnak a cuccaim közt. Ha bárki bármimhez hozzá ér abból baj lesz. A családom nem tudja hogy hogy gondolkodom és mihez milyen rendszerem van. Összekeverik a szezont a fazonnal, mindent mindennel. Az a helyzet hogy csak én látom át a dolgaimat. Viszont a rendmániás hugommal egy szobám van. Úgyhogy gyakran van feszültség. Én se nyúlok más cuccához csak ha megkér rá,mások se nyúljanak az én cuccomhoz,ert nem értik az én gondolkodásmódomat. Szoktam rendetrakni ha nagyon nem bírom már de az kb. Havonta kb. 1×.
2018. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem vagyok tini, de épp azért vagyok kupis, mert imádom a rendetlenséget és rettenetesen érzem magam egy olyan helyen, ahol rend van.
2018. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Én már 21 vagyok, de tininek én is elég kupis voltam. Hiába volt rendetlenség én tudtam mindenről, hogy mi hol van. Anyukám sokszor mondogatta, hogy milyen rendetlen szobám van, és ha már nagyon nem bírta, akkor rendet tett, amíg nem voltam otthon, de én kimondottan utáltam. Allergiás vagyok rá, ha valaki a cuccaimhoz nyúl, na meg utána nem találtam semmit, mert nem tudtam, hova tette.

Valamennyire kinőttem belőle úgymond, mostmár azért rendet tartok, de ha huzamosabb ideig otthon vagyok, akkor néha még elszabadul a káosz. :D

2018. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Jah de hozzáteszem, ha több napra elmegyek itthonról, akkor mindig tök nagy rendet teszek, hogy ha hazajövök rend várjon.
2018. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Én is elég rendetlen vagyok, néha rendet rakok, de kb. 3 napig tudom tartani. Még itthon lakok amúgy és gyűlölöm, mikor arra jövök haza, hogy anyám "rendet rakott", mert utána semmit se találok...Volt, hogy hivatalos dokumentumokat dugott el, amiket direkt kikészítettem előtte az asztalomra, hogy majd ha kell, ne felejtsem elrakni és ugye mire hazajöttem, már hűlt helye volt. Erre mikor kérdeztem, hol van, nem is emlékezett rá, hogy egyáltalán látta és végül kiderült, nem csak az én szobámban pakolászott, hanem tesóm szobájában is és annyi esze volt, hogy a másik szobában talált valami rajzokat meg firkálmányokat és azok közé bekúrta az én fontos irataimat, bizonyítványaimat és berakta egy mappába tesóm szobájában, amit felrakott a polc tetéje, én meg ha nem tudnám, hogy ilyen...ILYEN, nem is kerestem volna ott...Szóval inkább legyen kupis a szobám, de legalább én magam tudjam benne, mit hol keressek. 20l
2018. nov. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Már nem vagyok tinilány, de valamikor az voltam, és kupis voltam. Nem szerettem, ha rendet raktak helyettem, bár ilyen nem is történt. :) Már idősebb vagyok, kevesbé kupis, de továbbra is úgy vagyok vele, hogy ne túrjon, matasson, rendezkedjen a cuccaim között senki.
2018. nov. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!