Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fizetnétek azért hogy valaki...

Fizetnétek azért hogy valaki elvégezze helyettetek a házimunkát?

Figyelt kérdés

Persze nem sokat csak 1-2 ezer forintot alkalmanként.

Fűnyírás, takarítás, bevásárlás, kutyasétáltatás, gyerekre vigyázás stb.



2017. nov. 11. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Fizetnék egy ezrest, ha valaki lenyírná hétvégente a füvet dél-pesti házam pici kertjében.

(Nyilván majd tavasztól.)

2017. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem fizetnék!

De megcsinálnám, ha megfizetik!

Az viszont nem 1-2 ezer forint lenne.

2017. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó!

Köszi, de nem alkalmazok milliomosokat, vagy akik túlértékelik magukat!

Nem kell 8 diploma egy fűnyíráshoz.

2017. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Á, akkor már inkább megnősülök!
2017. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha 3 szintes hazam lenne, 9 szobaval, alkalmaznek, mivel nyilvan telne ra.

De ameddig egy pici hazban lakom, nem. Mondjuk nem is fenyeget az a veszely, hogy valaki hozzam vagjon egy luxus villat.

2017. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Én szerintem max akkor alkalmaznék takarítót, ha lenne családom és munkám egyszerre, ergó nem lenne sok szabadidőm, azt pedig nem takarítással szeretném tölteni. És persze lenne rengeteg felesleges pénzem is, mert számomra ez luxus kategória. De pl a kutyámat nem bíznám senkire és gondolom ha gyerekem lenne akkor is max rokonra de ők nyilván nem kérnének pénzt.
2017. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha szükségem lenne rá, mert mondjuk nem tudom, vagy nem akarom magam megcsinálni és kértem is van rá, higy kifizessem, simán. Fizetni nem alkalmanként, hanem óránként szokás általában, kb 1000/óra. A gyerekfelvigyazas más kérdés, a gyerekemet csak szakképzett személyre biznam, ez 1500/óra árban reális.
2017. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

1-2 ezerért nem találsz rá alkalmas embert vagy olyan munkát kapsz amiben nincs köszönet!

Aki meg azt írta, hogy nem kell neki túlértékelt munkaerő az csináltassa meg az édes felmenőjével 1-2 ezerért.

2017. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Fizetnék egy bejárónőnek (takarítás, vasalás, főzés), mert mozgáskorlátozott lettem, de nincs miből és 1-2ezerért a kapun se köszönnek be.

A fűnyírást végképp nem tudom megcsinálni, erre jön valaki a szezonban és 300 négyszögölért 10ezret kér. Mondanom sem kell, hogy havonta csak 1x csináltatom, akármekkorára is nő közben.

A gyerekemet anno csak anyámra bíztam, de a kutyát sem bíznám idegenre.

2017. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 KulGery ***** válasza:
96%
Anno jártam egy kertbe füvet nyírni. kb 100nm. Már akkor (~ 15-20 éve) több mint ezret adtak érte.
2017. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!