Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szerintetek is gáz ha...

Ti szerintetek is gáz ha valaki naponta, heten képeket posztolgat facebook-ra? Én is szoktam 1-2 havonta ha valami szép helyen vagyunk vagy olyan esemény történik. De egyes emberek annyira akarnak bizonyítani. Szerintem gáz.

Figyelt kérdés

2016. dec. 24. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Vagyis már csak volt!:D Zavart hogy csak őt látom a kezdőlapon és kitöröltem.
2016. dec. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb az összes magamutogatós ismerősömről leiratkoztam, csak a portok miatt megyek fel. Vannak ugyan ismerőseim kb 150 bd, de jó ha egy kettővel beszélek, azokkal is csak úgy ha rájuk írok, mert senki sem akar rám írni. Én meg már belefáradtam hogy én koslassak az ismerősök után hogy beszéljünk.


Gáz az egész facebook. Meg azok az emberek is akiknek ez az élete. Lemész a metróba midnenki csak azt a vackot nyomkodja. Pályaudvaron várod a vonatot, két csaj egymás mellett áll, kezükben a telefonnal és facebookon beszélnek egymással. Vicc. elveszi az ember életét.

2016. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak a csoportok miatt megyek fel*
2016. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd rájönnek, hogy valamit nem jól csinálnak, amikor rohamosan elfogynak az ismerőseik.

Annyi előnye van a facebooknak, hogy rájöjjünk, facebook előtti barátainkat jól ismertük-e az életben.

Nekem is van pár komplexusos ismerősöm, ott tombolja ki magát a facebookon, már azt várom mikor koronázzák királlyá.

2016. dec. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem gaz az is ha havonta posztol valaki. Az altalam ismert intelligens emberek nagyon ritkan vagy egyaltalan nem posztolnak. Vagy csak tenyleg olyat ami èrtèkes es szeretnèk megosztani ismeroseikkel. A tobbi nem màs mint pòtcselekvès es magamutogatas ami szamomra visszatetszo
2016. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

"Én is szoktam 1-2 havonta ha valami szép helyen vagyunk vagy olyan esemény történik"

És valószínű erre sem kíváncsi senki, csak mivel elég ritka, képes felette mindenki átsiklani.

2016. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ miről. Ha pl. jócsajok szexiskednek, arról szívesen nézek végtelen mennyiségű képet.
2016. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem még a jócsajok képek sem érdekelnek, egy lájkot nem nyomnék egyikre se. Minek? Ha lájkolom akkor megdughatom őket?
2016. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez a fb-láz már kezd alábbhagyni, régen csomó vélemény, kiírás, poszt volt, most meg csak képek és megosztások... képek mennyisége se közelíti meg a korábbiakat, de télleg vannak,akik naponta raknak fel képeket, amik másokat nem érdekelnek... rendszerint Anyukák gyerekeiket... és idősebb korosztály... a fiatalok az instát és snapet használják már, ahol nem kell az idősebb társadalom hülye vitáit hallgatni egy-egy kiposztolt hír alá,vagy nemszólják le a képeik miatt, stb...
2016. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen ismerősőm van, mindennap fel kell tegyen egy képet, hogy még mindíg megvannak a nagy mellei. De komolyan, a képei fele a melleiről szól, van amelyiken az arca csak félig van bent. Nemtudom, engem ez annyira nem zavar... :)

Inkább azokat szoktam törölni, akik mindennap hülyeségeket irogatnak ki, vagy osztanak meg.

2016. dec. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!