Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
Ugyee azt hallani sok helyen hogy nem a külső számít.. DE akkor ez miért van? Van egy barátnőm aki nagyon szép, és vagyok én, aki ilyen átlagosan néz ki..múltkor sétáltunk és valaki oda szólt neki hogy: a barátnőd elbujat melletted, mert te sokkal szebb vagy. Tegnap pedig találkoztunk ilyen rendezvényen 1 sráccal,akivel beszélgettünk, de csak a barátnőmnek mutatkozott be meg fogott vele kezet.. És még aznap este rá is írt.. A suliban is ő számít az egyik legszebb lánynak és sokan ismerik.. Engem kb csak az osztálytarsaim meg pár ember akit bemutatott nekem. Akkor meg mi ez a kamu hogy a külső nem számít?

2018. máj. 20. 18:58
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
74%
Az embereknek már csak a külső számít, én is ezt tapasztalom.
2018. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
33%
Már kezded kapisgálni, hogy miért veled barátkozik, ugye?
2018. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Az tuti hogy nem azért baratkozik velem mert ki akar használni... 8 éve a legjobb barátnőm
2018. máj. 20. 19:02
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Hű, de passzolt a 2. válasz a Miért ilyen gonoszak az emberek? kérdésre!
2018. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Azért veled barátkozik, mert téged nem tart vetélytársnak. Ez ennyire egyszerű.
2018. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Ez tenyleg igy van, a legtobb lany azzal baratkozik szivesebben, akit maganal csunyabbnak tart, csak nem valljak be.

Amugy meg senki nem mondta, h nem a kulso szamit/ nem szamit a kulso. Aki ezt mondja , az nem mond igazat, v nem teljesen. ettol meg a veled igy viselkedo emberek nagyon bunkok voltak!!

2018. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez igazán egyszerű, ha ő annyira szép akkor mellette mindenki jó esélyjel kevésbé néz ki jól. Ha konkrétan nem is veled van a baj (bár vélek kivenni némi önbizalomhiányt a szavaidból), akkor is az emberek a barátnődnél akarnak kezdeményezni és imponálni nem pedig nálad, ergo ha még bunkók is akkor így nyilvánulnak meg. De amúgy ne légy ilyen naiv, valószínűleg te sem vagy már gyerek. És tudhatod hogy a külső igen is számít minden téren, munkavállalásnál, társkeresésben de mindenhol máshol is. Hiszen gondolj bele, ha neked nem tetszik egy pasi valamiért akkor lehet ő bármilyen jó ember, ha nem vonzódsz hozzá akkor ebből nem lesz épkézláb kapcsolat bármennyire is akarj valamelyik fél. Amúgy az emberek már ilyenek, de majd rájössz még sokszor az életben, szeretik bántani a másikat csak úgy (főleg fiatalon). Annyit tehetsz hogy leszarod őket meg amit mondanak, és vagy még visszapirítasz ha jól esik. Nem egy fer világ azt remélem sejted már, és ha tudnád még mi minden folyik itt...
2018. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Csak a csúnyák mondjak, hogy nem a külső számít:) ahogy helyes lenne: “ nem csak a külső számít”, de nyilván számít...
2018. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

És ezt a leírásban szereplő emberek mondják, hogy “SZERINTÜK nem számít”??? Vagy kitől hallottad?


Az én környezetemben sem éreztem azt, hogy annyira számítana, nálunk eléggé elítélik a felszínes csinibabákat, akiken a külcsínyen kívül semmi érdekes nincs. Nem kellene általánosítani, ha azt állitom, hogy “nem számít”, akkor az az ÉN véleményemet és viszonyulásomaz fejezi ki, nem másokét. Te döntöd el, hogy aztán neked mi számít és aszerint válogatod a baráti köröd...

2018. máj. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Az "oda szólok egy lánynak mert szexinek tartom" és "megakarok vele ismerkedni, mert jól nézki" szituációkban számít a kinézet.


Mondok egy példát, hogy milyen esetben nem számít a kinézet.


Volt egy lány akivel tökéletesen összepasszultunk, de kinézetre nem volt a legszebb, ennek ellenére elhívtam randira. Akkor kicsit sem érdekelt, hogyan nézki, szimplán élveztem a társaságát.


Az ilyen szituációkban állja csak meg a helyét a "kinézet nem számít" modás.

2018. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!