Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A ti sukitokba is vannak...

A ti sukitokba is vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Egy erős gimibe járok, van egy lány az osztályból, akit kb mindenki ismer, népszerű a suliba stb. Pedig amúgy nem is nagyon hangos fajta.. És olyan idegesito hogy pl valaki úgy kérdezi meg hogy te az xy osztályába jársz, stb.. De ez engem nagyon idegesít mert én nagyon csúnya vagyok és az osztályon kívül senki sem ismer, sőt még ők se nagyon

2018. szept. 27. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
micsoda problémák..
2018. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"De ez engem nagyon idegesít mert én nagyon csúnya vagyok"


Irigy vagy, mert nem vagy tisztában a saját kinézeteddel, képességeiddel, stb. Kamaszkori betegség, nem kell tőle kétségbe esni. Igyekezz elfogadni, sőt, megszeretni magadat, akkor nem fog idegesíteni az ilyesmi, mert tudni fogod, hogy attól, hogy valaki népszerű, te még ugyanolyan szerethető vagy, semmilyen szempontból nem lesz ettől rosszabb a te életed akkor sem, ha történetesen te nem vagy népszerű. És egyébként is, minél jobban fogsz kijönni saját magaddal, annál többen fognak felfigyelni rád is.

2018. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Serpent ***** válasza:

Én is ebben a cipőben jártam egész életemben. Csúnya emberként mindenért meg kellett küzdenem. Ráadásul anorexiás is vagyok.

De a pokolgép zenekar szavaival élve:

"Teszek rá, ilyen vagyok".

Vagy ahogy Lukács László mondja:

"Vagyok aki vagyok, (és amíg a szívem dobog)". Ma már megtanultam elfogadni a külsőm. Bár az emberek nem néznek rám másképp.

2018. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!