Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondok mindig mást...

Miért mondok mindig mást fontos dolgokban mint amit valójában gondolok? Miért nevetek amikor igazából megbántottak, és miért Miért mondok valamit jó dolognak mikor a szívem mélyen tudom, hogy rossz?

Figyelt kérdés
Valami gátlás van bennem hogy kimondjam...

dec. 10. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány, traumák.
dec. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont hogy sok az önbizalmam, szeretem a kirivó ruhákat, szeretek, bulizni. Szépnek és okosnak tatom magamat.
dec. 10. 06:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak valamiért nem merem ki mondani valamiről hogy rossz amiről tudom hogy az, sőt inkább azt mondom hogy jó dolog pedig nem gondolom annak.
dec. 10. 06:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt hívják önbizalom hiánynak. Vagy ezt is. Szóval ne hazudj magadnak tovább, nincs elég önbizalmad. Se.
dec. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az önbizalomhiány pedig. De addig nehéz segíteni, amíg tagadásban élsz.
dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeresen meg akarsz felelni a külvilágnak, azt gondolod a másiknak azt kell hallani/látni amit csinálsz, nem azt amit valójában gondolsz
dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én pont hogy leszarom hogy mások mit mondanak.
dec. 10. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem ugyanazt a mozit nézed fejben, mint itt a válaszolók, akkor megoldás sem fog születni. Csak úgy működik a komunikáció.

Mellesleg nem éreznéd szükségét, hogy ide írj idegeneknek, ha lenne önbizalmad. Ugyanis leszarnád, hogy idegenek mit mondanak.

dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7: Ehhez képest mégis betegen ragaszkodsz hozzá, hogy ne vállald fel magad. Elgondolkodtató, nem?
dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!