Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt te hogyan bocsátanád meg...

Azt te hogyan bocsátanád meg magadnak, hogy egy számodra fontos embert megbántottál?

Figyelt kérdés
Hirtelen felindulásból történt az egész. Valószínűleg ő már elfelejtett engem azóta de az 100% hogy utál vagy haragszik rám. Ő volt az egyetlen ember aki nem használt ki soha,jól elvoltunk,mindent elmondott nekem amit csak lehet,tehát megbízott bennem. Mindig együtt lógtunk. Igazi fiú lány barátság. Talán sose fogok olyan emberrel találkozni amilyen ő volt. Egy fontos embert veszítettem el. Azt mondta nekem hogy felejtsem el őt. Egyszerűen nem tudom. Nem megy. Őrjít a féltékenység hogy mással boldog de talán így a legjobb. Szerintetek ezen hogyan lehet túllépni? F
2019. máj. 29. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

“Ő volt az egyetlen ember aki nem használt ki soha”

Az nem a lány erénye, hanem a te butaságod. Azért nem olyan nehéz találni embert, aki nem használ ki, hogyha nem vagy balek.


“Őrjít a féltékenység hogy mással boldog”

Na akkor ennyit a fiú-lány barátságosdiról. Az nem barátság, ahol féltékeny vagy a másik partnerére. Akkor csak körülötte sündörögtél, és lested az alkalmat, hogy mikor nyúlhatsz a bugyijába.

2019. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam mint te, és bekell látnom, akármennyire is fáj, hogy az első válaszolónak igaza van. Persze ettől még sokat jelent az illető nekem, de ösztönösen közel akartam hozzá kerülni sajna.
2019. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!