Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megbantottam egy lány barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantottam egy lány barátom, mit csinaljak? 14F

Figyelt kérdés
Udvaroltam egy csajnak de, eléggé megharagudott rám. Kb fel éve volt. De bagyon megbantam, rossz a lelkiismeretem, nagyon fontos számomra lány. Mit csináljak? (tudom segítség lenne, ha leirnam miért haragudott meg, de akkor felismerne)

2015. aug. 15. 21:05
 1/3 the_rocker ***** válasza:
esetleg próbáld megvigasztalni hamár tetszik neked és mivel bántottad meg ?
2015. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakok, és Miskolc Tapolcai a lány. a tesojatol pedig akt képeket vettem. És ez kiderult. Hogy tudom vissza "szerezni"?
2015. aug. 15. 21:13
 3/3 anonim válasza:
Huha,hát ezen kicsit sőt nem is kicsit haragudnék meg.De ha bevallottan neki,hogy miért vetted meg a képeket talán megbocsát.Persze ha valójában nem azért vetted meg,hogy csak felizgasd magad hanem azért mert nagyon bírod a csajt.
2015. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!