Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert kapot 0 like-ot Instán??

Miert kapot 0 like-ot Instán??

Figyelt kérdés

2 hónapja csináltam egy új fiókot és minden képemen 0 like, 0 elért


mit csináljak, hogy ne legyek "shadow bannolva"?



dec. 13. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel érdekes képeket.
dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Van egy kupac guánó. Megcukrozzuk majd fogyasztunk belőle. Èdesnek èdes.. de ugyan azt esszük.


Olyan tartalom kell ami felkelti mások èrdeklődèsèt. Változtass!

dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teszel #-et? Magadról teszek csak ki képeket? Vagy természetről? Ha természetről akkor ilyen képekre több likot fogsz kapni mint személyes képre ha csak nem vagy olyan gyönyörű mint egy modell és minőségi képeid vannak.
dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Csöcsök és se**. Ez kell!
dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy szőrös majomember vagy, és nem egy nádszál topmodell csaj, abból nem is lesz like...
dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

próbaltam mar mindent, memeket, selfiket, természetről képeket , fanpage is voltam,

de semmire nem jön


egy nádszál modell vagyok,hogyha egy ősember lenék akkor megértenem,de még azok is kapnak legalább 10 et

dec. 13. 23:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne ez legyen a szint.
dec. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem sikerült belebotlanod a kismillió megmondóember közül egybe se, aki jól elmagyarázza, mitől lesz sikeres egy teljesítmény nélküli virtuális lufi is a mai világban?
dec. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!