Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legfurcsább/legundib...

Mi volt a legfurcsább/legundibb/legmeghökkentőbb amit vendégségben láttál?

Figyelt kérdés

dec. 21. 23:29
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Koszos evőeszközök, poharak. Kutya pisi szag.

Rendetlenség. Kézmosás hiánya.

dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Seggszagu torolkozo, mert abban torolte ki a segget a neni, amibe a kezet is lehetett szaritani. :S
dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Plusz a maradek kaja visszaontese a kozosbe es osszekeverese a tiszta kajaval...
dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonoméknál kb az egész lakást kutyaszőr borítja. Nem ismerem a kutyafajtákat, de jó nagytestű kutyájuk van, rövid erős szőrrel, ami gondolok hullik szerencsétlentől nagyon durván. Egyszer vettem le náluk a cipőmet, na az a zokni ami akkor rajtam volt ment is a kukába. Leülni nem lehet sehová, mert minden csupa szőr. Enni vagy inni nincs gusztusom náluk, mert a konyhában is mindenhol kutyaszőr van. Értem én a lakásban kutyatartást, csak ha egy ilyen lakásban nem takarítanak nagyon gyakran, akkor az hihetetlen gusztustalan állapotokat eredményez.
dec. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
A használt fürdővízzel kellett leönteni a wc-t (volt vízöblítéses tartály, csak ezen is spóroltak - nem álltak olyan rosszul anyagilag)
dec. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Egy madárpók a falon. (Én raktam fel, hogy ráhozzam a tulajra a sikítófrászt. Persze, nem igazi volt.) :D
dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ez csak engem szokott zavarni de én rendszeresen látok olyat, hogy a vendéglátó lenyalja az ujjairól a zsírt majd utána kézmosás, kéztörlés nélkül pakolja rá a rántott húsokat a tálcára amit elénk rak.


Oké, lehet hogy én vagyok túl finnyás de én akkor azt hazudom, hogy nem vagyok éhes.

dec. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Exemnél voltak állapotok... Az anyjával lakott igazából főleg neki kellett volna takarítania csak leszarta. A szappan tele volt a hajával, valamelyikük nem húzta le a wc-t, a szendvicsemen a sajt koszos volt...
dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 fu ilyet vagy ehhez hasonlót nagyon gyakran látok, az sztem is erős.

A másik, aki a szedőkanalat/csipeszt beleteszi a mosogatótálcába, aztán onnan kivéve minden öblítés nélkül szed vele megint. Emberek a mosogatótálca az egyik legundorítóbb része a konyhának akkor is, ha nem látszik benne semmi xD

dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd után elmosogatta a tányérokat, amiből kajáltunk, végezetül a cica tányérját is, ugyanazzal a szivaccsal. Gyanítom, nem először..🤓🤣🤓

Többször nem ettünk ott.

dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!