Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egész társaságot meghívni...

Egész társaságot meghívni vacsorára, mert valakinek szülinapja van.Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm anyjának születésnapja volt.

Ő ezért meghívta, elhívta vacsorázni.

Nem kettesben mentek, hanem az anyuka pár barátnője is ment velük, és mindenki vacsoráját a fia fizette.


Szerintetek ez mennyire bevett, általános?


Nekem kicsit fura, hogy valakinek szülinapja van, elmegyek rá, és más fizeti a vacsorámat, holott nem én vagyok az ünnepelt.


Szerintetek ez nem fura?


dec. 30. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Átalában az fizeti aki a "bulit" tartja, de legtöbb esteben nem az "ünnepelt" tartja, hanem valami barátja vagy család tagja. Szerintem nincs ezzel baj.
dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
MIvel az ünepeltről szól , még jó hogy a barátai is ott lehetnek. ha már ott vannak akkor fizeti a részüket is.
dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így beszélték meg, esetleg ebben a barati körben ez a szokás, akkor rendben van. Elvileg akkor mindenki mindenkit meghív, amikor rá kerül a sor. Ha váratlanul a barátnők is megjelentek, akkor elég kellemetlen.
dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sznob nénik jellegzetes előadása, kb. ezt gondolom az egész rongyrázásról.
dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ha a fiának lesz szülinapja akkor meghívja az anyja őt meg a barátait. A barátok meg a barátot a saját szülinapjukra úgyis visszahívják.
dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!