Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan fiatal, aki azért...

Van olyan fiatal, aki azért nen megyek sehova, nem utazik, nem nyaral, mert nincs kivel?

Figyelt kérdés
Én pont így vagyok, a szüleimmel meg nem jó a kapcsolatom, de amúgy se olyanok, gyerekként sem mentünk sehova.
dec. 31. 05:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Indok kereses. A Tadzs Mahal akkor is pont olyan lenyugozo, ha nem all melletted par rokon karejban.
dec. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút ez vagyok. Nagyon szeretnék utazni, anyagiak is lennének rá, h évente 1-2x akár messzebbre is elmenjek, de senkim sincs, akivel mehetnék.


#1 persze ami szép, az szép, de egy élményt megélni soha nem ugyanaz egyedül, mint társaságban.

dec. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát rngem a tadzs mahal se erdrkelne rgyedül bámulva.csqk ha megoszthatom az elményt pl a párommal nézzük egyutt a tadzs mahalt is.

Egyedul én is begubózok.

dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más egyedul fejeseket ugrani egy tóba vagy a pároddal nevetve.
dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!
dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még ilyen strandra el lehet menni egyedül, de az sem az igazi, plusz egyedül nem is olyan, vagy ha valami van, nincsen senki ott stb. Simán elmegyek egyedül bárhova, de nyaralni, utazni szerintem nem a legjobb. Nekem is futná rá, az USA-ba is mindig el akartam menni, de nem találtam senkit hozzá. Az egész útját meg ingyenbe nem akarom, de ők akkor se jönnének el, ha én fizetnék mindent.
dec. 31. 10:14
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Én🙋‍♀️

Egyedül meg nem merek menni mivel félek mindentől kb...

dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"de egy élményt megélni soha nem ugyanaz egyedül, mint társaságban"


Nem ugyanaz, de nem is rosszabb.


Adott esetben akár sokkal jobban át is élhető az élmény egyedül, amikor nincsenek ott mások akik elterelik a figyelmet.


Én sosem értettem azokat akik mindent csak a párjukkal tudnának csinálni. Persze, van amit jobb párral, barátokkal. Otthon ülni is jobb a párunkkal.


"Teljesen más egyedül fejeseket ugrani egy tóba vagy a pároddal nevetve."


Más, de ettől még egyedül is bele lehet ugrani. Egyedül is elmondhatod, hogy megtetted, jól érezted magad. Az élmény egyedül is élmény.

dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, mondjuk én egy baráttal, barátnővel is szívesen mennék, nem feltétlenül párkapcsolatban, de még így sem tudok kivel...:(
dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 33%-ban ez az okom. A maradék 33-33% meg az hogy nincs pénzem, illetve nem vagyok egészségügyileg rendben hozzá.
dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!