Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rengeteg szilveszteri program...

Rengeteg szilveszteri program van minden felé, miért olyan nehéz ezekre elindulni?

Figyelt kérdés
Akik itt írják, hogy egyedül lesznek, miért nem indulnak el? Ilyenkor nyitottak az emberek, mindenhol van valami kisebb buli, simán lehet ismerkedni, akár egy alkalmi kapcsolatot is összehozni, miért nem mentek?
dec. 31. 13:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
42%
Én attól félek hogy nem fog sikerülni semmi így inkább itthon maradok.31/F
dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mert sokan nem érzik jól magukat felhőtlenül az ilyen, valljuk be alkohollal, egyebekkel átitatott hangos és egy idő után zűrzavaros összeröffenéseken.

Én is szívesen leennék emberek között, de sajátos igényeim is lennének, így inkább tökegyedül nézelődöm át magam az újévbe a neten.

dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Aki akar az megy, valaki otthon marad mert beteget ápol, gyereke van, idős szülő, állat stb hát őket megértem. A másik baj hogy nem mindenki Bp-en lakik ahol tényleg van élet és érdemes kimozdulni akár csak az utcára is, najó talán most Egerben is van valami de az ország többi részén csak pusztulat van és aránytalanul sokat kell utazni egy jó bulihoz.
dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen helyekre baráti társaságok vagy párok mennek.


Ha valaki csak így szólóba oda állít, akár egy publik buliba, szerintem tök kínos, meg eleve azt lehet feltételezni róla hogy az ilyen emberrel valami gáz van.

dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Van, aki tudatosan, készakarva tölti egyedül a szilvesztert, nem magányos, hanem szeretne kicsit távol lenni mindenkitől.

Olyan is akad, aki azért nem megy ilyenre, mert a legtöbb ilyen program igen nagy %-ban a piáról szól, és ő ilyenben nem akarna résztvenni/nem szeret, akar inni. Összességében sem, illetve idegenek társaságában sem szívesen tenne ilyent.

Meg azért ilyen programokra tényleg nem egyedül szokás járni, hanem barátokkal.

dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy aki nem rendelkezik baráti társasággal, már azt feltételezik róla hogy "gáz van" vele. Miért ne mehetne egyedül bárki is? Egyszer élünk nem?
dec. 31. 14:47
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Mert szerencsére nem kötelező. Hiszed vagy sem, van akit nem szórakoztat a saját hányásában fetrengeni, meg bedrogozva vonaglani valami szar tuctucra. Vannak olyan emberek is akiknek kettőnél több agysejtje van.
dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

"Hiszed vagy sem, van akit nem szórakoztat a saját hányásában fetrengeni, meg bedrogozva vonaglani valami szar tuctucra. Vannak olyan emberek is akiknek kettőnél több agysejtje van."


Hiszen köztudott hogy csak ez a két véglet létezik.

dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Aurora6891 ***** válasza:
33%

3/8

"Pusztulat van" Ez úgy emlékszem elég régi szóhasználat,mindig amikor látom vagy én használom megmosolygom mert annyira tetszik.


Ja én is introvertált vagyok csomó elmeroggyantsággal meghintve embergyűlölettel szóval jobb engem rács mögött tudni.


Na de.Alkoholizálni soha semennyit nem fogok.Ki ráz a hideg a "mindenen csak vihogunk" mentalitáson ami lányokra/nőkre inkább jellemző.Értelmesen beszélgetni nem menő,az olyan uncsi.Főleg mély dolgokról.Na inkább búj el.


Szóval én elbújok.Internetezek meg intézem a kis szürke magányos egérke életemet.

dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én, ha kimozdulok éjszaka, akkor iszok is, de most nem lehet, mert hajnalban megyek dolgozni.

Egyékbént nem érzem magam kifejezetten egyedül, de valahol szomorú vagyok, hogy ha én nem írtam rá senkire, hogy csináljunk valamit, akkor engem sehová sem hívnak. Nem tudnék elmenni kocsmázni, de azért jó lecke, hogy milyen "barátaim" vannak.

dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!