Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rengeteg szilveszteri program...

Rengeteg szilveszteri program van minden felé, miért olyan nehéz ezekre elindulni?

Figyelt kérdés
Akik itt írják, hogy egyedül lesznek, miért nem indulnak el? Ilyenkor nyitottak az emberek, mindenhol van valami kisebb buli, simán lehet ismerkedni, akár egy alkalmi kapcsolatot is összehozni, miért nem mentek?
dec. 31. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem minden városban van városi szilveszter a főtereken. Sokan kimennek rá, akár egyedül is. csak elhatározás kérdése lenne kimenni.
dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Aurora6891 ***** válasza:
100%
Kérdező amit beírtál válasz:nem mindig tudatos mert tudattalanul is kerülik az egyedüli embert.De bizony az esetek többségében nagy baj van a magányosokkal,élő példa vagyok.
dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

" csak elhatározás kérdése lenne kimenni."


ÉÉÉÉÉS akkor mi van ha kimegy? Én kimentem (tavaly), órákon áll a saját gondolataimat se hallottam a tömegben ezer és ezer ember. 1 szót nem szólt hozzám senki, de egy szót sem.


SOHA AZ életben nem éreztem magam olyan magányosnak mint akkor.

Most ezért menjek ki ? MINEK???

jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!