Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan szórakozóhely,...

Van olyan szórakozóhely, “kocsma” ahová keresztények járnak?

Figyelt kérdés
Na most ez alatt, nem a piálós helyeket értem, hanem olyan szórakozóhely ahol énekelnek, buliznak táncolnak de a közösség keresztény. Főleg fiatalok

jan. 2. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Nemzeti Keresztény Kulturális Központ

jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Fb-on is van egy pár, ahol kapsz ötletet.

Keresztény Fiatalok Társasága

jan. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Fiatal Alkoholisták Szövetsége, közismert rövidítését nem írom ide.
jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
templom
jan. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor kamasz voltam, jártam ilyen közösségbe a szomszéd faluban, ifjúsági hittan néven futott, de gyakorlatilag azt a célt szolgálta, hogy ne a helyi pronyó diszkó kamionosok és pillangók tematikus partiján csapjuk szét magunkat, hanem biztonságos közegben töltsük el a péntek esténk, de a hittanhoz nem sok köze volt.

Ilyen egyébként sok helyen létezik, látogass el néhány templomhoz, általában ki van ragasztva valahová, ha van ifjúsági klub, vagy nyugdíjasklub, vagy fiatal házasok klubja, keresztény vakrandi, mindent láttam már az országban :D Vagy csak kérdezd meg a papot.

jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!