Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én lennék érzéketlen/túlgondol...

Én lennék érzéketlen/túlgondoló/hiperérzékeny vagy ez tényleg teljesen normális viselkedés és nincs mögötte semmi?

Figyelt kérdés

Járok squashra, ahol van egy srác, aki teljesen más társaságban van, mint én, de van, hogy egymást váltjuk a pályákkal. Mellettünk játszott a párjával, amikor a labdánk véletlenül a két pályát elválasztó hálós részre esett. Mi ezt nem vettük először észre, ezért átmentünk a térfelükre, hogy hátha odaesett, de mire odaértünk, addigra ez a srác már kerített egy széket és mászott fel nekünk a labda után.

Másik eset az volt, hogy valamit beszéltünk a játékos társammal és amikor kijöttünk a pályáról és átadtuk nekik a helyet egy labdával együtt, akkor sok sikert kívánt ahhoz, amiről beszélgettem.

Én lány vagyok, a társam fiú. Nem tudom, hogy ezek teljesen megszokott dolognak számítanak vagy túlgondolom?



jan. 14. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod.nincs ebben semmi, csak udvarias.
jan. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből szó szerint nem lehet következtetni semmire. Azt tudom mondani, próbálj meg ismerkedni vele. Ha nyitott, te magad is rákérdezhetsz. Nincs ennél egyszerűbb!
jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
erősen túlgondolod
jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez konkrétan semmi.
jan. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak végtelenül kedves, udvarias emberek, és valószínűleg ő is ilyen lesz. Bár egy próbát szerintem is megérne vele a beszélgetés, ismerkedés, mert lehet, hogy szimpatikusnak talál, úgy is.
jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy szimpatikusnak talál, de ennyiből nem is lehet megállapítani semmit.


A "jelekkel" az a fő gond, hogy ha nincs hozzá jelkulcsod, akkor nem lehet őket megfejteni és bármit bele láthatsz, amit te szeretnél - miközben a valósághoz nem biztos, hogy van bármi köze.


Ha szeretnéd, hogy legyen valami, akkor nyiss felé, keress, vagy teremts lehetőséget, hogy megismerkedjetek, aztán kiderül, hogy volt-e eddig is valami a viselkedésében, vagy ezután lesz-e majd.


Sok sikert!

jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!