Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek imponáló a hölgyek...

Szerintetek imponáló a hölgyeknek (25-35), hogy kutató vagyok egy külföldi egyetemen? Vagy ez manapság nem tartozik a menő hivatások közé?

Figyelt kérdés
Kutatás, publikálás, nemzetközi egyetemi kapcsolatok, saját elméletek, előadások, stb.
jan. 17. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Nekem imponál, szívesen lennék a társaságodban.
Nem menő egyáltalán, bújj el inkább...
19 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez általánosságban vagány, nemcsak hölgyek számára:) gratu:D
jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Ha az lennél, nem írkálnál ide buta kérdést.
jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1, köszönöm szépen! :)


#2, ne degradáld az embereket, szerintem nagyon sok féle ember jár ide, nem csak furcsák. Én pl. azért jöttem fel most, mert 15 évvel ezelőttről ismerem az oldalt és most jól esik egy kicsit magyarul olvasgatni, írogatni.

jan. 17. 22:49
 4/29 Kitana. ***** válasza:
40%
Imponáló, de végső soron nyilván a szociális készségeid fognak számítani, nem az, hogy mivel foglalkozol, amikor nem a szabadidőtöket töltitek együtt.
jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
nem, nekem sajnos egyáltalán nem imponáló az olyan férfi, aki azt is csak segítséggel tudja eldönteni, hogy jó-e csajozáshoz a munkája...
jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
13%
Lehet, hogy imponál nekik az általad leírt körülmény, de az valószínűleg nem imponál nekik, hogy a korosztállyal kizárt nőnemű egyedekre nem tekintesz nőként. Ez főleg attól izgalmas, hogy nagyjából kiszámítható, mire számíthat egy téged ismerő nő, miután betöltötte a 35. életévét.
jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

😂

Bocsi, de nekem egy munkakör se imponáló. Nekem az adott személy lesz imponáló.

És mit kutatsz? Talán azt, hogy tényleg menő-e a foglalkozásod, vagy sem?

jan. 18. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem érdekes. Feltéve, ha állatkísérleteket nem csinálsz, mert attól borzadok.
jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintetek imponáló a hölgyeknek (25-35), hogy kutató vagyok egy külföldi egyetemen? "

Ezt te tudod megmondani a legpontosabban. Sok lány fekszik le veled ezért? Ha igen, ok, ha nem, akkor inkább gyúrj, csinálj egy kamu profilt verdákkal, és próbáld újra.

jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a sok rosszindulatú választ.


#8, értékesebb élőlényeknek tartom az állatokat, mint az emberek többségét, sosem végeznék állaton kisérleteket.


#9, nem arról van szó, hogy bárkivel is le akarok feküdni. Egyszerűen csak arra voltam kíváncsi, hogy a nőknek ez jól hangzik, vagy sem és gyébként járok edzőterembe.

jan. 18. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!