Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek imponáló a hölgyek...

Szerintetek imponáló a hölgyeknek (25-35), hogy kutató vagyok egy külföldi egyetemen? Vagy ez manapság nem tartozik a menő hivatások közé?

Figyelt kérdés
Kutatás, publikálás, nemzetközi egyetemi kapcsolatok, saját elméletek, előadások, stb.
jan. 17. 22:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%

H..lye, értelmetlen kérdésre mégis milyen választ vársz?

Nem hiszem el, hogy egy tudós ezen az alacsony értelmi szinten lenne, hogy azt hiszed, hogy egy foglalkozás imponálóbb lehet, mint maga az adott ember.

jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

"nem arról van szó, hogy bárkivel is le akarok feküdni"

Akkor viszont nem értem, miért akarsz a nőknek imponálni. Imponáló-e egy kutató? Mihez? Hogy csodáljon szex nélkül? Miért? Miért fontos, hogy nő legyen a csodáló, ha nem akarsz vele lefeküdni?

Csak nem értjük, hogy mit akarsz.

Ezért kerülöm a diplomás társaságot, még a volt évfolyamtársakkal sem tartom a kapcsolatot. Ott dívik ez a "hatásszüneteket tart, hogy épp milyen cégnél dolgozik, és milyen prodzsektekben (így ejtve, direkt, mert az annyira menő) vesznek részt, milyen tászkok vannak" társalgás.

jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%
jaj, mennyi itt a hülye. Ez csak egy egyszerű kérdés, egy egyszerű választ kell rá adni. Hogy imponálónak tartod-e vagy sem. Nem kell mindent túl gondolni. Nyilván nem ettől függ, hogy akarsz-e vele gyereket vagy sem, de tény, hogy imponáló, ha egy férfi értelmiségi, okos és ilyen szinten érdekli valami. Szerintem ez egy értékes dolog, akár egy férfi, akár egy nő a kutató.
jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmagyarázod nekik, hogy pontosan, konkrétan mivel is foglalkozol, akkor sem igazán fogják érteni.
jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Elszomorító, hogy ilyen rosszindulatúak vagytok. Már kezdem megbánni, hogy kedvet kaptam egy kis "barátkozásra" a magyarokkal, mert 80%-90%-ban rosszindulattal találkozom csak.


Köszönöm #13, hogy normálisan értelmezted a kérdésemet.

jan. 18. 21:32
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#15 (13as vagyok) Azért van a magyarok között még jó is!:D Nem a gyakori kérdések/online világ/facebook világában kell keresni őket, bár tény, hogy elszomorító, mennyire kapható a magyar a gyűlölködésre és uszításra, évek óta ebben élünk. Még szerencse, hogy a kormány ezt csak erősíti, ahogy tudja...:/
jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az szomorít el, #13/#16, hogy a legtöbb embernek ez az alapbeállítottsága függetlenül attól, hogy kormánypárti, vagy kormányellenes. Sajnos a történelem agyoncsapta a magyar embert több hullámban is és nagyon nehéz kinőni ebből a negatív, pesszimista mentalitásból. Most voltam otthon családot látogatni hosszú idő után és azt vettem észre, hogy MINDENKI nagyon negatív: fideszes, kormánypárti, gazdag, szegény - mindenki csak negatív és pesszimista. Mint itt is, ezt élvezik, hogy bántják egyfolytában a másikat...
jan. 18. 21:49
 18/29 anonim ***** válasza:
22%

Szóval, most megbántottuk az egódat, mert leírtuk, hogy nem egy foglalkozástól lesz valaki imponáló? 🤦


Sajnálom, hogy nem vagy képes megérteni, hogy az emberi tulajdonságok, érzelmek, maga az ember sokkal előrébb való, mint az, hogy te most egy tudós, vagy egy kereskedelmi dolgozó vagy.

jan. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
#18 nem értem, miért jön le mindenkinek az, hogy a kérdező CSAK A KUTATÁS MIATT akar nőt... a legártatlanabb kérdéseket kell ennyire túlpörögni, komolyan... olyan ideges leszek ettől:"D
jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

#19

"Szerintetek imponáló a hölgyeknek (25-35), hogy kutató vagyok egy külföldi egyetemen?"


Ez volt a kérdés, tehát a kérdező, azt hiszi, hogy mivel ő kutató, ezért most hasra kéne esni tőle.

jan. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!