Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Paranoia vagy jól teszem,...

Paranoia vagy jól teszem, hogy nem engedek magamról képeket megosztani facen?

Figyelt kérdés

A saját profilom is zárolva van, csak ismerősök láthatják, és csak olyan emberek az ismerőseim, akiket ténylegesen ismerek. Ezen felül is nem igen posztolok az életemről, maximum évente 1-2 képet.

A családomnak és barátaimnak azonban egyenesen megtiltom, sosem engedem, hogy képeket rakjanak ki rólam. Főleg, mert nyilvános a profiljuk.

Igazából egyszer ért atrocitás, mikor még fiatalabb és naív voltam (16-17 éves), és elkezdtem egy férfival beszélni, akiről kiderült hogy házas stb, majd letiltottam. Erre megtalált másik faceről, elküldte a családtagjaim profilját, hogy ők is megvannak neki, meg hozzátette, hogy manapság bárkit meg lehet találni neten, mindig meg fog tudni engem találni. Az akkor megijesztett.


jan. 20. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
te csinálod jól
jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
valszeg ez áll a hatterben akkor, ez egy ilyen regi traumaszeruseg lehet akkor. mondjuk en eleve leszarom ki latja ki nem. En csak mindent beallitottam hogy csak en lassam, mar a szuletesnapomat is, mert aki ismer es tudja mikor van ugyis felkoszont, tobb meg nem kell. 🤷🏽 De azota gondolom eltelt par ev nem? ugyhogy igazabol ez mar nincs benned..asszem
jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez 5-6 éve volt. Ettől eltekintve mai napig azt akarom “kivédeni”, hogy holmi idegen ne nézegesse a képeimet vagy ne kutasson után. Nem mintha olyan érdekes lennék, de sok ilyet hallani.
jan. 20. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Jól csinálod.

Mindenki adatokra vadászik mostanában. Nem csak a bűnözők, mindenki más is.

jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
nyilvan manapsag gyorsan feltudjak hasznalni. De ettol meg nem kell felned, nyilvan nem osztod meg a joneppel hogy te most eppen a sarki kozertben vagy. :'D
jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha csinálnak róla egy hamis profilt, azzal már tudnak kárt okozni.
jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vagy eleve nekem olyan abszurd ha kukkolnak valakit. Példa: egy csaj ismerősöm régi szerelme megházasodott külföldön. A csaj ismerősöm megtalálta a nő instáját, amit rendszeresen néz, olykor ki is beszél nekem. A feleség meg szerintem nem is tud ennek a nőnek a létezéséről. Ez is creepy szerintem. Nekem az insta is zárolt.
jan. 20. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez már picit sok, értem én, hogy nem kell minden részletet megosztani magunkról az interneten, de úgy gondolom néhány kép nem okozhat sok kárt.
febr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!