Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vonz a bulizas?

Miért nem vonz a bulizas?

Figyelt kérdés

Sziasztook! Miert nem vonz a bulizas? Sem az alkohol sem az ilyen dolgok. Ugyan cigizek, amit nagyon szegyenlek ezert probalok leszokni (ne kovezzetek meg, hogy ilyen fiatalon csinaltam butasagot) szvl miert nem vonz ez az egesz? Tavaly meg annyira vartam, hogy 16 legyek es mehessek bulizni. Mentem haverokkal inni stb. De mostmar nem vagyom erre


17 L


jan. 20. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ezt más honnan tudhatná?
jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez normális dolog. Sokan vannak így ezzel. Szóval nem kell emiatt aggódnod.
jan. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert lényegében semmi értelme.
jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Sokakat nem vonz, ők azok akik a parkett szélén lötyögnek, vagy percenként járnak ki az utcára cigizni-beszélgetni. A koncerteket én is jobban szeretem, ott egészen más a hangulat általában
jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az ember változik. Nem gond, ez normális. Az is normális lenne, ha még érdekelne a bulizás. Csak ne drogozz és ne idd le magad a sárga földig.
jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Kapaszkodj meg, de szerintem az emberek többsége nem szeret bulizni és aki szeret, az is többnyire ritkán csinálja.
jan. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs ezzel, nem minden tininek van kedve bulizni, akkor jó amikor úgy érzed, hogy szeretnéd nem pedig, hogy "most kéne".

Én 21 vagyok és nálam most jött el az, hogy hirtelen kedvet kaptam hozzá és egyre nyitottabb vagyok az emberek felé, előtte aszociális voltam évekig, sosem voltam egyetlen buliban. Mondjuk mindenki máshogy értelmezi a bulit. Én szeretem az alkoholos italokat mint egy jó "party kellék", de nálam nem a lerészegedés a cél, hanem, hogy jól érezzem magam a baráti társasággal.

jan. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat^^
jan. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!