Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan nagy baj és...

Miért olyan nagy baj és annyira szokatlan hogy itthon töltöm a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ma voltam egy vendégségben, és ahogy beszélgettünk, a társaság egyik középkorú tagja feltette nekem a kérdést, hogy hova megyek bulizni holnap? Erre én azt válaszoltam, hogy nem megyek sehová, otthon leszek. Erre jött a nagy ledöbbenés hogy egy 20 éves hogy hogy bulizás helyett otthon ül Szilveszterkor? Az a helyzet, hogy nem nagyon szeretek bulizni. Az igazat megvallva még nem is voltam igazi buliban. Nekem valahogy nem jön be ez az igyunk részegedésig, vagy még azon túl is, valamint a hangos zenét és a nagy tömeget sem szeretem. Ezért nem járok. De tényleg, olyan nagy baj ez?

20/l



dec. 30. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ugy vannak vele egyszer húszonéves az ember csak.

Munka gyerekmeg lumbago mellett már akkor se tudna menni sehova ha akarna.

Amig fiatal ideje van energiaja van legalább addig élne is.

Nem feltetlen piára gondolt sztem.

dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy baj, és nem is kell lerészegedni. Nem kötelező. É is itthon töltöm, csak jönnek át páran és iszogatunk, elleszünk.
dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj egyáltalán, sőt nekem szimpatikus is aki nem annyira társasági ember.
dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
61%
Nem baj egyáltalán. De sokan összeülnek legalább 1-2 baráttal, akár otthon, aztán nyugalomban elvannak, szerintem inkább azon csodálkoztak, hogy semmi programod nincs, ebből levonták a következtetést, hogy barátaid sincsenek. Nem hiszem, hogy konkrétan arra gondoltak volna, hogy mindenképp valami rave partyba kellene menned holnap.
dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mindenkinek az a jó, ami neki jó. Én sosem bírtam a virrasztást, és a hangoskodás meg a sok ember is hamar lefaraszt. Egy ideig úgy éreztem, ezért defektes vagyok, aztán rájöttem, hogy dehogy: én ilyen vagyok. És ezt tiszteletben tartom.🙂
dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

35-40 évesen ez már tök természetes lesz!

Bár mondjuk ebben a korban is vannak sajtkukacok, akik nem bírnak megülni a seggükön!

dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom az illető mozgalmasabban töltötte el a fiatal korát, és azt hiszi hogy mindenki számára általános fiatalon kimozdulni otthonról.
dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem baj. És nem, nem szokatlan. Elég sok ember van ezzel így.

Ezt amúgy sose fogom megérteni. Miért, kötelező bulizni? 27 éves vagyok, soha életemben nem voltam, sem szilveszterkor, sem más napon. Minek? Meg amúgy is kinek mi köze van hozzá? Magyarázza már el valaki, miért ennyire életbevágó piásan ténferegni valami szar zenére meg összehányni a várost... Miért olyan fontos és nélkülözhetetlen dolog ez egy ember életében?

dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam úgy volt 16 éves koromtól kezdve, ha volt lehetőség és meghívtak, akkor mentem mert miért ne! Ha másik évben kedvem volt, akkor én szerveztem le valamit és oda mentünk, ha meg nem volt semmi vagy kedvem se volt, akkor maradtam otthon! Változatos évek, élmények! Ne sablonok szerint éld az életed, hanem magadat figyeld, hogy te mit érzel! Ennyi a lényeg!
dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!