Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszi néhány gyerekes...

Miért hiszi néhány gyerekes azt, hogy a bevásárlóközpont egy játszótér, és miért nem tudják odébb vinni a gyereket, hogy a másik ember is elférjen a sorokban?

Figyelt kérdés

Ma történt velem, hogy az egyik auchanban vásároltam, és egy nő 2 gyerekkel beállt úgy a polcok közé, hogy menni nem lehetett tőlük. Látta, hogy nem férek el, de csak makogott a kölykeinek,nyomkodta a telefonját, de odébb nem vitte őket. Több szólítás után, próbáltam kikerülni, de beleakadtam egy kiálló akasztoba és felszakitotta a kabátomat, ami amúgy 180 ezer Ft volt!!!! Szovatettem, már hangosabban, erre neki áll feljebb, keruljem ki őket, kerüljenm meg a sort .. persze, csak éppen ott álltak , vagyis a gyerekeket ott setaltatgatta, ahol én élelmiszert akartam venni. Ő nem válogatott vagy vásárolt, a másik oldalon nézelődött, miközben a telefonját nyomkodta és a kölykeinek makogott . 2x is szóltam neki (igaz nem üvöltve, annál kulturáltabb vagyok) de nem terelte gidáit odébb.


Miért ??? Mit kellett volna tennem ? Te mit tettél volna ?


jan. 24. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1, Magyarok vagyunk;

2, Sokaknak "Nekem ez jár" gondolkodás van berögzülve;

3, Sokan szeretik a cirkuszt csinálni, így ha egy idegen szólna ezért, akkor menne az "anyázás", rosszabb esetben már bunyó, vagy a kártérítés fizettetése.

jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Lényegtelen hogy nem gyerekes vagy gyerekes, minden ember más, kifogtál a bunkó embertípusból, hát van ilyen, azért a hanglejtés sem mindegy, én ha szépen kérem meg anyukát vagy a gyereket nyugodt hangon nem szoktak kötekedni.
jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Mert egy hülye p*icsa, azért.
jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
En kolykoket be se engednek boltokba sot az utcara se. Undoritoak.
jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül sok az énközpontú, a "nekem mindent szabad, neked semmit sem" kettős mérce szerint létező ember, az olyan, aki nem tudja és/vagy nem akarja a gyerekét nevelni.

Sajnos elég gyakori az is, hogy szülés után, az anyák nemes egyszerűséggel elvárják, hogy mindenki hozzájuk és a (neveletlen) gyerekükhöz igazodjon onnantól kezdve.


Egy nap majd vissza fog ütni a nevelés hiánya, a társadalomnak, és magának, a családnak is, bár az utóbbit nem biztos, hogy akkor is érdekelni fogja.

jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!