Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki hülyékkel leáll vitázni,...

Aki hülyékkel leáll vitázni, az maga is hülye lenne?

Figyelt kérdés
De akkor hogyan lehet egy hülyével egy meglévő konfliktust rendezni? Mi a helyes útja ennek?

jan. 26. 03:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, nem hülye. De egy okos ember egy idő rájön, hogy nincs kinek mondani és abbahagyja. Ami nem megy nem kell erőltetni.
jan. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Igen elsőnek igaza van, okos ember elmondja párszor de ha látja, hogy nem megy akkor rá kell hagyni

Felesleges leállni olyanokkal vitázni akik idióták és kötik magukat idiótaságukhoz hiába minden magyarázat vagy érv

jan. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha vitába szállsz valakivel és próbálsz reflektálni arra amit mond, de ő csak hajtja a magáét, az már egy intő jel. Ha az érveléseidet nem tudja követni, ha a meggyőzés eszköze nála a saját igazságának hajtogatása, akkor nincs miről beszélni. Menet közben fel lehet ismerni, hogy felesleges energiát fektetni a beszélgetésbe, mert a másik úgysem érti, nincs azon a szinten. Nem az van, hogy ráhagyod és neki lesz igaza, hanem magadat véded azzal, hogy felesleges csatározásokba nem aprózod el a tehetséged.

Ez az okos enged, szamár szenved régi közmondás olyan találó erre!

És miért szenved a szamár? Mert ő hülye marad, te meg tovább fejlődsz!

jan. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

A helyes útja a jó kommunikáció.

Hogy tudd azt, kivel lehet beszélni. Csak akkor működik bármiféle párbeszéd, ha ugyanazt a valóságot látjuk.

Mi, normális emberek meg tudunk egyezni abban, hogy az ég kék. Na most, ha valaki váltig állítja, hogy zöld, akkor dűlőre tudsz-e jutni vele? Ugye, hogy nem...

jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről van egy vicc

"Fiam, rajottem mi a hosszú élet titka. Ne vitatkozz a hulyekkel.

Szerintem ez hülyeség.

Igazad van."

jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom szó szerint idézni, de Hadházi mondott még egy olyant, hogy vigyázni kell a hülyékkel, veszekedéskor főleg, mert neked le kell süllyedned a szintjükre, ahol ők könnyen legyőznek a rutinjukkal.


Fel kell tudni ismerni, hogy mikor kell abbahagyni, és rájuk hagyni a veszekedést.

jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, csak idegesíti a másik ostobasága, ezért állnak le sokan idiótákkal vitatkozni, sokan meg azért folytassák, mert nagy az egójuk, és úgy veszik, ha ráhagyják a másikra, azzal nekik adnak igazat és veszítenek, amit meg még annyira se bírnak

Őszintén, nagyon nagy türelem és lelki béke kell ahhoz, hogy ne állj le egy idiótával vitatkozni, főleg, ha hirtelenharagú vagy

jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem vagyok túl okos, a türelmemen dolgoztam sokat, hogy ne érintsen meg nagyon azért, ha valaki reménytelenül hülye, és egóval is úgy vagyok, hogy inkább már csak használom, de külön akarnom kell, hogy őszintén csináljam, egyébként semmi hatással nincs rám mások hülyesége. Amikor viszont egy ilyen rongyagyú megmondóemberen múlik valami fontos (ami közel sem biztos, hogy csak neked fontos), akkor tud az nagyon kemény menet lenni, és tényleges szélmalomharc, nem tudsz nagyon okosat mondani, mert se nem tudja, se nem akarja érteni. Egy nyugodtabb világban kapna egy jó tockost és ráébredne, hogy valamin nagyon változtatnia kell... Sajnos a jelenlegiben elég sokan kapirgáltak maguknak olyan pozíciót, ahol kiélhetik a (szó szerint) hülyeségüket. Annyit tudok javasolni, hogy balesetnek tűnjön :)
jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!