Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Konditeremben lehet ismerkedni?

Konditeremben lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hobbi testépítő vagyok. Eddig otthon edzettem. Szociálisan eléggé elszigeteltem magam az utóbbi időben, habár mindig is visszahúzódóbb voltam, mint a többiek. Mindenki azt mondja, hogy járjak társaságba, emberek közé, hobbim szerint ismerkedjek. Régebben jártam mindenféle csoportos edzésekre, de nem jöttek be, igazából rosszul érzem magam, ha sok ember van körülöttem, de senkivel nem vagyok legalább egy haveri kapcsolatban. Ahogy olvasom, a terembe mindenki összeszokott kiscsoportba jár, vagy fülessel és senkit nem érdekel a másik, így itt sem lesz semmi sikerem.


Lehet hogy ez inkább ismerkedős téma, de itt bizonyára többen látják h mik a lehetőségek a konditeremben.



febr. 3. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy írod, oda elsősorban edzeni járnak az emberek. Persze mindenhol lehet ismerkedni, ahol emberek vannak, de csak azért terembe menni, hogy összeszedj valakit, szerintem nem érdemes.
febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Lehet ismerkedni konditeremben, csak nem tudom, mennyire lesz sikeres projekt. Attól függ nyilván, hogy csinálod, hogy nézel ki, milyen a dumád, milyen a személyiséged (stb.). Edzés közben mindenki magával van elfoglalva, szóval valószínűleg kevesen nyitottak az ottani ismerkedésre, erre azért készülj. Meg arra is, hogy ha heteken/hónapokon keresztül szólítgatsz le újabbnál újabb lányokat adott teremben, akkor mindenki cringe zaklatónak fog hívni a hátad mögött (pláne ha kisebb teremről beszélünk), és ez akár kitiltással is járhat. Az esély persze mindig mindenhol megvan a zsákolásra.
febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Hát, nagyon emberfüggő, vegyes reakciókat fogsz kapni.

Gondolom te is pasi vagy, engem mondjuk rettentően zavar ha edzés közben beszélnek hozzám, vagy a múltkor például az egyik pali beakart mellém szállni a gépnél, és nagyon idegesített, hogy állandóan állítani kell a súlyokat, meg pofázott hozzám az edzésről miközben látta rajtam hogy zenét hallgatnék.


De egyik haverom a kondiból kb mindennap új baráttal jön ki. Ha lányokkal akarsz ott ismerkedni inkább edzés után menj oda hozzá.

febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is úgy gondolom, hogy edzés közben nem illik zavarni a másikat, ez sokaknak nem tetszene, edzés után meg mindenki megy a dolgára. Ezért is voltam gondban a csoportos edzéseknél.


Valószínűleg ez is személyiségfüggő akkor. Van, aki mindenhol megtalálja a társaságot, másnak meg nehezebb.

febr. 3. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Konditerembe mindenki edzeni jár le de az nem azt jelenti, hogy attól még nem lehetne ott ismerkedni

Lehet ott beszélgetni edzés közben picit lányokkal vagy edzés után ismerősöm kedvenc hobbija volt 20 éve minden nőt kábítani amíg azok a taposógépen nyomták

Nemtudom én megszállott gyúrós voltam annak idején, engem aztán semmi nem érdekelt csak az, hogy nyomjam mint az állat, jöhetett oda akármilyen jó nő akkor sem érdekelt

febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Végülis lehet ismerkedni, de oda tényleg inkább edzeni járnak az emberek, ami közben nem igazán gondolnám illendőnek zavarni a másikat. Az után, viszont, ha a másik fél is nyitott rá, lehet próbálkozni.

Anya legjobb barátnőjének a fia is olyan, hogy egész sok havert/ barátot szedett már össze kondiban, olyan is lett, aki már konkrétan a legközelebbi barátja, és kondin kívül is vannak programjaik.

febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben tényleg edzeni járnak konditerembe, de megpróbálhatsz ismerkedni.
febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm panaszkodott tegnap, hogy a teremben nem tud nyugodtan magára koncentrálni, mivel állandóan valami férfi megtalálja, és rá akar hajtani. Ergo a legtöbb nőt valószínűleg zavarja, ha edzés alatt próbálsz flörtölni,ismerkedni vele.
febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!