Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti szoktatok konditeremben...

Ti szoktatok konditeremben ismerkedni? Van aki vevő erre?

Figyelt kérdés

Én 25 éves nő vagyok és jövő héttől kezdek el edzeni, hogy nyárra bikini-kompatibilis legyek de ez még elég távoli cél mert most még 172cm és 72kg vagyok.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ti szóba álltok idegenekkel a kondi teremben vagy az csak zavaró ha valaki beszélgetni próbál ott? Nem feltétlenül pasizni akarok hanem csak ismerkedni, beszélgetni, haverkodni, barátokat szerezni a közös hobbi által stb... Tippek is jöhetnek, hogy hogyan fogjak bele az ismerkedésbe! :)


2013. márc. 5. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos a konditerem ahova én járok ott szinte csak pasik vannak igaz én is az vagyok. Bár nálunk normális az ha bemegy valaki köszön, stb.... Aztán váltunk 1-2 szót ha úgy van esetleg hosszabb ideig dumálgatunk, ha akad valami téma, de nem jellemző. Nagyon kevés csaj jár oda, többnyire a barátjukkal, de járt már ott olyan is aki erősíteni akart neki én segítettem egy csomó mindenbe, mert még csak kezdő volt. Nem jöttünk össze, nagyon barátok sem lettünk mert csak 2 szer találkoztunk, ő más időben jár mint én, én csak szabadság miatt voltam akkor hétköznap délelőtt vagy kora délután.
2013. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
mindig van néhány idióta, aki vevő erre. de én leszarom, amíg nem zavarnak vele. ismerkedni meg úgy is lehet, hogy közben nem zavarsz a fecsegéssel másokat. Mert engem az is zavar, ha a helységben, ahol edzek, más csak pofázik. Akkor húzzatok ki a pulthoz, vagy az öltözőbe. Adjuk meg már a tiszteletet egymásnak. Te hogy éreznéd magad a munkahelyeden, amikor egy komoly feladatot végzel, a melletted lévő meg egész nap pofázik? nem erre való ez a hely. edzőterem, nem szingliparti.
2013. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a feleségemmel a konditeremben ismerkedtem meg, 15 évvel ezelőtt. Azóta született 3 lányunk. Jó 4 éve gyúrtam már másik teremben, mikor átmentem egy sokkal jobban felszerelt helyre. Nem ismerkedni ment oda egyikünk sem, de bemelegítésnél, vagy ha végeztünk a gyakorlatokkal nyújtáskor, sokszor elegyedtünk beszédbe egymással. Később általában hazakísértem onnan.
2013. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Mekkora kretén ez a második! A konditerem egy társasági hely! Mindenki azt csinál, amit akar, a házirend betartásával! Nehogy már ne beszélgessen ott bent valaki! Nem otthon vagy, kretén gyerek!
2015. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!