Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mit tegyek, sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsav kérdése:

Nem tudom mit tegyek, sok lánynál próbálkoztam már (legalább 3) de eddig visszautasításon kívül mást nem sikerült elérnem?

Figyelt kérdés

Tudom magamról hogy nem vagyok egy "szexifiú" de azért nem gondolom hogy ronda vagyok. 193cm vagyok elég sovány, pedig sokat eszem, szemüveges, csak hogy el tudjátok képzelni. Nem vagyok az a nagy bulizós, de el-ep járok ide-oda. Humorérzékem szerintem rendben van. El vagyok keseredve, hogy nem találok senkit sem. Ráadásul szüleim is folyton piszkálnak hogy mikor hozok már végre haza egy lányt, de nem értik meg hogy egy kapcsolat nem csak rajtam múlna.

Bp 17/f



2018. nov. 25. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

elobb ismerkedj, aztan a komolyabb dolog, és nem árt ha o is szeretné, anélkül ritka a jó kapcsolat,

ismerkedj tobbet, nekem se sikerult az elso 14evesen, aztan csak ismerkedtem, semmi komolyabb, és nekem "udvaroltak" mert kedves, figyelmes voltam és hasonlok, és rajottem h nem jo koran lepni, kivéve ha o is ugy erez elso pillatban mint te-vard meg ot, van mikor o var rád ezt neked kell erezni, de mondjuk 1 honap a min ido az ismerkedesben,


sok sikert

2018. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Introvertált vagyok ami ebben nem segít, valamint az sem, hogy ön önbizalmam sincs sok a sok visszautasítás miatt
2018. nov. 26. 16:23
 3/6 Semdor ***** válasza:

Én mindig azzal vígasztalom magam, hogy 7 milliárdból csak akad egy, akinek én kellek. Szóval fel a fejjel!:) Sok hal van még a tengerben.

17/L

2018. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ezzel sajnos én is így vagyok.Nekem sem sikerült elérnem semmit senkinél.

Ne aggódj egyszer biztosan rád talál az igazi.

16L

2018. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok mint te csak lányba.

Egyszer majd eljpn a pillanat.

19/L

2018. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az lesz a mérvadó, hogy te 193 centi vagy, sovany, stb.... Számomra eléggé másodlagos a külső. És ha találsz egy lányt, akivel azt érzed, hogy minden jól megy, és te is észre veszed majd, hogy ő mit érez irántad. Fiatalabb koromban én is mindig magasabb barátot szerettem volna, hogy legalább egy 10 centi legyen köztünk. De így érettebb fejjel, már ez annyira nem számít, hogy egy velem egy magas srác tetszik. Szóval ismerkedj, és egyszer úgyis lesz akivel meglesz köztetetek a kémia
2021. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!