Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki fiatalon se kellett...

Ha valaki fiatalon se kellett egy nőnek vagy férfinak se aztán idősebb korában se,ne szomorkodjon?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,fiatalon nála idősebb nőkkel ismerkedett meg, akik visszautasították,mondván túl fiatal hozzájuk.Aztán idősebb korában meg nála fiatalabb nőkkel ismerkedett meg,ők meg azért utasították vissza mert már öreg.Ha fiatal volt az volt a baj,most hogy idősebb lett,az a baj.Van még remény azért?Megismerkedhet még olyannal,akit nem zavar a kora?Akit nem zavar hogy idős?

2021. jan. 21. 00:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki hogy tapasztalja de nekem se nagyon sikerül velem egykorú nőkkel ismerkedni.Amikor 20 voltam,40-es nőket ismertem meg.Most 40 vagyok és 25 körüli nőket ismerek meg.
2021. jan. 21. 00:30
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Például ismerkedjen a saját korosztályában?
2021. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg nezelodj a sajat korosztalyodban.
2021. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 az ő korosztályával fiatalon ismerkedett meg.Most idősen ismerte meg a fiatalabb korosztályt.
2021. jan. 21. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem olyan nehéz a saját korosztályodban ismerkedni. 20 évesen például ott van az egyetem, 40 évesen meg a munkahelyed, meg ha pl társkeresőzöl azt hiszem akkor is be lehet állítani a korosztályt.

Nálam is kizáró ok lenne a nagy korkülönbség, úgyhogy nen csodálom ha valaki nem szívesen ismerkedik +/-20 évesekkel.

2021. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

24 vagyok, nekem se kellene egy olyan 40 eves pali, aki itt kerdezoskodik, mint valami tinilany. Embereld meg magad legy ferfi, es ismerkedj 30 felettiekkel. Magaddal meg vagy elegedve?

Nem mondom, vannak jól kinező 40es pasik, akik siman letagadhatnanak egy 10-est... De ugy nezem, te magaddal sem vagy kibekulve es onkent valasztanad inkabb a magányt, mintsem valtoztass valamin.

2021. jan. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem minden életkorban minden életkorral ment! Fiatalon és idősebben is fiatalokkal is és milfekkel is. Ez nem nagy ördöngősség!
2021. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!