Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Voltál már úgy meghívottként...

Voltál már úgy meghívottként valahol, hogy bunkó volt a házigazda vagy valamelyik vendég? Ha igen, hogy volt ez a helyzet?

Figyelt kérdés
febr. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam még olyan nagyobb létszámú buliban, ahol legalább egy bunkó ne lett volna.
febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam több esetben is

Első eset az volt megbeszélve, hogy nem is lesz semmmi különös csak menjek el oda aludni mert másnap indulunk és ne kelljen már külön elmenni értem

Mondtam okszi megyek

Erre indulás előtt csörög a telefonom, hogy ne is a lakásra menjek hanem van egy Pub és oda

Odamegyek ott ül egy társaság akikből több embert nem kedvelek de oda kell ülni ugye

Mindegy erre a házigazda kitalálja, hogy akkor pont az egyik fickóval akivel szándékosan kerültem mindig is a kontaktust menjünk fel a lakásra

Felmentünk ittunk sört és egyszer csak azt veszi észre az ember, hogy szép virágnyelven téged mocskolnak

Na most nem értem ha gondjuk van velem minek hívnak fel egyáltalán?

Szóval vártam 20 percet mondom majdcsak abbahagyják de nem aztán visszaszóltam én is virágnyelven

Először nem tudták eldönteni, hogy most visszaszóltam vagy nem de utána természetesen még nekik állt feljebb


Másik alkalom kábé 6 évre rá ugyanennél a fickónál

Találkozunk egy bevásárlóközpont parkolójában mondja menjek fel hozzá

Kezemben egy üveg vodka mondom jól van

Erre felmegyünk feljön XY hülyegyerek a tévéből és eszméletlen nagypofával elkezdi játszani az agyát ami egy idő múlva már ugye az ember agyára megy főleg, hogy látszik, hogy az ember egy "műmájer" ahogy szokták mondani

Levágta a fickó, hogy nekem nem tetszik a 10 emeletnyi egoista műsora aztán még elkezd fenyegetőzni

Kedves vendéglátóm egy szót sem szól egész végig csak oldalt ül nekem rám sem néz

Úgyhogy eljöttem

Most nem mondom, hogy azóta egy fél gyógyszertár kell belém, hogy egyenesben álljak emiatt


De az biztos ha valaki látja, hogy minimálisan is rossz a szituáció akkor álljon fel és azonnal induljon onnnan el mert igen rossz helyen van

febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegben.


Házibuliban megkérdezte az akkor már elég részeg házigazda, hogy hozhat-e nekem valamit inni (amúgy kiszolgáltam volna magam, ha úgy van), és mikor megköszöntem és mondtam, hogy igen, az volt a reakció, hogy "akkor a k_rv_ anyádat". Hát meglepődtem.


Egy volt barátommal elmentem egy családi ünneplésre (már régen együtt voltunk, nem ott lettem bemutatva), ahol folyamatosan rossz néven hívott az egyik rokona, akivel szintén sokat találkoztam már addigra. Ha hallotta valaki, mindig kijavították, hogy de nem ez a nevem, ne hívjon így, mire felcsattant a nő, hogy annyira mindegy, mi a nevem, úgyse leszünk sokáig együtt, hogy minden kiscsaj nevét megtanulgassa.


Egyszer egy esküvőn egy vendég, aki be volt már csiccsentve, de részeg tuti nem volt, közölte egy másik vendéggel, hogy szerinte a másik b_zi, úgyhogy takarodjon el az esküvőről, mert nem bírja elviselni. A másik srác nem törődött különösebben vele, de ez még inkább hergelte a férfit, és amikor már tényleg részeg volt, folyamatosan ment oda hozzá és kötekedett vele. Volt egy pont, amikor beszélgettem ezzel a sráccal meg a barátnőjével, mikor odajött a részeg, és elkezdett engem rángatni, hogy miért állok szóba ilyenekkel, meg úgy szorította a karom, hogy fájt, úgy húzták le rólam, mert már a világát nem tudta. A vőlegény lehordta mindennek és elvitette taxival. Amúgy utána írt nekem, hogy ne haragudjak rá, de ignoráltam.


Mikor a nővéremnek volt az eljegyzése, volt egy kis vacsora egy étteremben, aminek volt egy hátsó része, ahol éppen középiskolásoknak volt valamilyen osztálybulija. Kimentem a nővéremmel cigizni és pont arra értünk ki, hogy a friss vőlegény épp egy gimnazista lány s_ggét markolássza és vihogva beszélgetnek, kb összebújva. Apa akkora balhét rendezett, hogy zengett a környék, az inge nyakánál rángatta ki a nővérem vőlegényét a helyről. Úgy volt amúgy, hogy nem is lesz esküvő, de kimagyarázta magát a srác hónapokkal később, és végül összeházasodtak, de apa nem engedi a háznak a közelébe se, azt mondja, agyonveri, ha meglátja.

febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!