Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek ilyen fiatalon?

Hol ismerkedjek ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ez a bulizós fajta, inkább minőségi időtöltésben hiszek, így leginkább a barátaimmal szoktam elmenni helyekre.

Ami még gátolja az ismerkedésem az az, hogy nagyon szűkszavú, visszahúzódó vagyok az ismerkedési szakasz elején, de utána ha már jobban megismerek valakit akkor meg tudok neki nyílni.

Beszéltem már neten pár emberrel, de nem igazán találtam olyat aki komolyan is gondolta velem az ismerkedést. A másik meg, hogy a legtöbben sokkal idősebbek voltak nálam, ami nekem sajnos nem fért már bele (Max 21 éves korig szeretnék ismerkedni)



febr. 14. 14:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül egy kapcsolatra vágyom, fiú barátoknak is örülnék
febr. 14. 14:25
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha 18 elmúltál akk munkahelyen, külföldön, csapatépítőn, sporthelyeken stb. Ha nem vagy még 18 akk suliba, könyvtárba, templomba meg ahová rendes gyerekek járnak!
febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Suliban próbáltam már, de nem jött össze egyszer sem. Valamiért mindig ott megragad a dolog, hogy párszor beszélünk

A másik meg, hogy nem igazán szólít le engem senki, én meg nem igazán merek megszólítani idegeneket az olyan helyeken mint pl a könyvtár

febr. 14. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát mert suli után kell m@shol folytatni amit a suliban elkezdtetek! Ha van közõs pont bármilyen témában.
febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanez a bajom nekem is ,úgyh megértem : ( 17l
febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen... Mivel ez a korosztály az akit egyszerre foglalkoztat a továbbtanulás, a párkapcsolat, meg a karrier is, és nem lehet mindent egyszerre csinálni... Főleg jól nem.. Uh ki kell szűrni azokat akik egyenlőre nem a világmegváltást tervezik, csak tartós kapcsolatot akarnak!
febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szóval akkor "suliban próbáltad már" szóval most dolgozol vagy esetleg fősulira egyetemre jársz?

Mert h 21 a plafon ismerkedéskor..


Szóval 19 éves vagy?


Egyébként hol fordulsz meg? Azon kívül, hogy otthon vagy néha útközben? Esetleg van valami sport?

Egyébként a veled egykorúak lehet h nem is mernek kezdeményezni.


De lehet az is, hogy túl zárkózott vagy és taszítod az embereket mint akinek ott virít a homlokán, hogy..."ide ne gyere"

febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

17 leszek nemsokára

Hát leginkább amúgy a környékünkön szoktam futni, illetve néha deszkázni

Aztán még a közelben lévő parkokba is néha lemegyek és szimplán csak leülök ha jó idő van és zenét hallgatok

febr. 14. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Na, én meg le lettem öregezve! :(
febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor kicsi a népsűrűség ott ahol a szabadidődet töltöd...Ahol nincsenek emberek ott nem lehet ismerkedni...
febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!