Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet túljutni egy...

Hogy lehet túljutni egy plátói szerelmen?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy visszahúz már ez az egész. Nyilván nagyon vágyok rá, de tudom, hogy feleslegesen, de azért egy minimális remény van bennem, ezért visszahúzom magam, hogy ne legyek nyitott másokkal stb. Közben pedig nem szeretném elfelejteni sem. Agyrém.

febr. 20. 15:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
85%
Ha van rendszeres impulzus, azaz találkozol, beszélsz az illetővel, azt érdemes csökkenteni. Ha lehetséges, teljesen megszüntetni. Egyébként meg idő kérdése, meg hogy mikor kerül valaki más a célkeresztbe.
febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Nem találkozom vele egyáltalán, azóta egyébként tűnt már fel más is a színen, de nem tudta elfeledtetni velem. Valami nagyon erős megérzés fűz hozzá.
febr. 20. 15:34
 3/55 anonim ***** válasza:
87%
Lassan másfél éve nem sikerül, pedig már nincs is kapcsolat köztünk...
febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
77%
És hiába tett csúnya dolgokat velem, még úgy se megy.
febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sok elfoglaltság kellene, szellemi és fizikai is. Legyél nagyon fáradt, ne legyen időd gondolkodni. Én most ezekkel próbálkozom.
febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Katona Dius ***** válasza:
70%

Mennyire esélyes, hogy semmi nem lesz a dologból?

Nekem is volt ilyen, 3 évig "vágyakoztam" egy pasas után, semmi esély nem volt a dologra. 3 év után végül megkeresett, és már 11 éve a férjem.

febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
82%
Foglald el magad. Tiltsd es töröld mindenhonnan.
febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%
Tegyél te felé/ még felé lépést, mindenhogy jól jársz. Ha eluasít, akkor nem vágysz már rá, ha hasonló érzéseket táplál feléd akkor még happy end.
febr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

#3 Másfél év után is ugyanolyan erős érzelmeket táplálsz iránta?

#5 Próbálkozom, de elalvás előtt például rendszerint rajta jár az eszem.

#6 Nagyon szerencsés vagy, sok boldogságot kívánok nektek! Az én esetem sajnos reménytelen.

febr. 20. 15:50
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Ő tud amúgy a létetésedről vagy hogy mit érzel iránta?
febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!