Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem beszélek valakivel...

Ha nem beszélek valakivel vagy nem irok vele messengeren akkor szó szerint fizikai fájdalmam van, pedig nem is vagyok belé szerelmes. Nagyon megvisel ha nem beszélünk. Miért van ez?

Figyelt kérdés
1 napja nem beszéltünk már attól kivagyok): Igaz ő csak egy netes ismerősöm de annyira jó vele videochetelni ennyire még egyik pasival se értettem meg magamat. Sok közös van bennünk, beszélgetés alapján azt vettem észre. Zsúfolt pörgős munkája van de megigérte eljön hozzám és talizunk de már régóta december óta igérte ,de még mindig semmi, olyan jó hozzám mindig olyan szépeket ír, tudom lehet kamuzik, de mivel nincsenek barátaim magányos vagyok már mindenki eltávolodott tőlem csak az ő jó, pozítiv, aranyos bókjai miatt érzem igazán boldognak magam. Valamit ki kéne találnom már hogy tudjunk talizni mert nem bírom, hogy csak neten beszélünk.

febr. 19. 15:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Egy ideje csak ő jár a fejembe mert olyan izgalmas, nagyszerü ember. Sok országot bejárt, kalandos élete van, mindig van miről beszélnünk. De mostanában este be alszik alig van ideje vagy most pl, hányt azt mondta és szarul van. Egyre nehezebben bírom ki hogy nem beszélünk.
febr. 19. 15:56
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Miből gondolod hogy nem vagy belé szerelmes? Nekem ez már eléggé annak tűnik. Vagy ha még nem, akkor nagyon a szerelem előszobája.

Egyébként a vágy és a hiányérzet is tud meglepően erős hatásokat produkálni.

febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!