Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok ti nem féltek, hogy a...

Srácok ti nem féltek, hogy a párotokat lecsapják előletek a kondiba vagy akár munkába ?

Figyelt kérdés

Haverom most is kondiba egy házas fiatal csajszival kezdett ki, titokba összejárnak. Egy másik haverom pedig munkába szedett fel egy csajt, aki már évek óta komoly kapcsolatban van. Ti nem féltitek a párotokat a mai beteg világba? Mindig van tőlünk férfiaknál jobb és általában a nők a jobbra mennek…

Nekem hál isten nincs barátnőm, amiket hallok manapság a nőkről , hát jobb is így nekem..



febr. 21. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Es te ezen csodalkozol? Ezek a spinek ennyit is ernek - semmit. Ujra kell definialni a fogalmat! Ezek a ribik, nem azok, akik az utcasarkon allnak, ok tisztesseges uzletasszonyok. ;-)
febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem
febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lecsapják, lecsapják. Nem vagyok ott, tenni ellene nem tudok.

De akkor ide többet nem jöhet. Ennyi.

Arra nem fordítok energiát, hogy folyton aggódjam, amikor nincs velem.


Azt a sok energiát inkább arratartogatom, hogy tartalmassá, lehetőleg boldoggá tegyem az együttlétünket, hogy kondi közben is arra gondoljon, milyen jó lesz velem az utána következő közös programunk.

febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, de hadd mondjak valamit. A nő, barátnő, feleség stb. nem egy tárgy, amit ellopnak amíg nem figyelsz oda, hanem egy szabad akarattal rendelkező felnőtt ember, aki nagyjából babakorában megtanulta a "nem" szót. Ha fel akarják szedni és ő nem akar felszedve lenni, akkor nem lesz. Ezen gondolkodj el. Aki olyan, hogy őrizni kell, mint a libát, hogy ne menjen félre, azzal nem érdemes foglalkozni, hadd menjen akkor ahova akar.
febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy aki menni akar, azt hagyni kell. Nem lehet egy nőt csak úgy ellopni előled, ha ő nem akarja. Rettegni meg felesleges, azzal nem leszel előrébb.
febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes haverjaid vannak... Ezek azok, akik a baratjuk csjaara is ramennek.

De a lanyok is megerik a penzuket.

febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akit vinni lehet, azt hadd vigyék. Annyit is ér. Szerintem jobban jár azaz ember akit elhagynak egy másikért, minthogy hazugságban éljen együtt valakivel aki nem is szereti igazán.

Nyilván ha valaki bántalmazó kapcsolatban él, vagy nem érzi jól magát az megint más. A körűlmények azért számítanak.

febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akit le lehet csapni, az annyit is ér, jobb is, ha nem maradtok együtt.
febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
De persze csúnya nők, a haverjaid meg szentek
febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Azokhoz -amiket írsz-, kettő ember kell. Ha egy párkapcsolatban pedig nincs bizalom, akkor annak akkor és ott vége van.
febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!